LAJMI I FUNDIT:
Ben Affleck

Ben Affleck

227 Artikuj

Ben Affleck shihet duke bërë gjeste dhe i tensionuar me Jennifer Lopezin në trafik

Ben Affleck shihet duke bërë gjeste dhe i tensionuar me Jennifer Lopezin në trafik

Yjet
Jennifer Lopez shkëlqen në tapetin e kuq përkrah Ben Affleckut gjatë premierës së filmit të saj “The Mother”

Jennifer Lopez shkëlqen në tapetin e kuq përkrah Ben Affleckut gjatë premierës së filmit të saj “The Mother”

TV / Film
Ishte në lidhje me dy prej yjeve më të mëdhenj të Hollywoodit, Gwyneth Paltrow zbulon detaje nga jeta seksuale me Brad Pitt dhe Ben Affleck

Ishte në lidhje me dy prej yjeve më të mëdhenj të Hollywoodit, Gwyneth Paltrow zbulon detaje nga jeta seksuale me Brad Pitt dhe Ben Affleck

Yjet
Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Moda
Një përqafim i ngrohtë – Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen me stil teksa mbërrijnë në aeroportin East Hampton

Një përqafim i ngrohtë – Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen me stil teksa mbërrijnë në aeroportin East Hampton

Yjet
Ben Affleck tregon pse Michael Jordan nuk u shfaq në filmin “Air”: Ai është shumë i madh që dikush ta imitojë

Ben Affleck tregon pse Michael Jordan nuk u shfaq në filmin “Air”: Ai është shumë i madh që dikush ta imitojë

Yjet
Jennifer Garner preferon të mos lexojë lajme për të dhe për ish-partnerin e saj, Ben Affleck: Nuk më bëjnë të ndihem mirë

Jennifer Garner preferon të mos lexojë lajme për të dhe për ish-partnerin e saj, Ben Affleck: Nuk më bëjnë të ndihem mirë

Yjet
Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen më të dashuruar se kurrë në premierën e “Air”

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shfaqen më të dashuruar se kurrë në premierën e “Air”

Yjet
Nisën karrierën bashkë, Ben Affleck dhe Matt Damon zbulojnë se dikur ndanin të njëjtën llogari bankare

Nisën karrierën bashkë, Ben Affleck dhe Matt Damon zbulojnë se dikur ndanin të njëjtën llogari bankare

Yjet
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck blejnë shtëpi të re prej 60 milionë eurosh në Pacific Palisades

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck blejnë shtëpi të re prej 60 milionë eurosh në Pacific Palisades

Yjet
Ben Affleck shihet i mërzitur teksa vetura e tij ngeci mes dy makinave të parkuara keq dhe në afërsi me njëra-tjetrën

Ben Affleck shihet i mërzitur teksa vetura e tij ngeci mes dy makinave të parkuara keq dhe në afërsi me njëra-tjetrën

Yjet
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck tregojnë përkushtimin e tyre në romancë, teksa realizojnë tatuazhe të njëjta për Ditën e të Dashuruarve

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck tregojnë përkushtimin e tyre në romancë, teksa realizojnë tatuazhe të njëjta për Ditën e të Dashuruarve

Yjet
Jennifer Lopez vë në shitje shtëpinë në Kaliforni për 40 milionë euro

Jennifer Lopez vë në shitje shtëpinë në Kaliforni për 40 milionë euro

Yjet
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit në ceremoninë e ‘Grammy Awards’

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shkëlqejnë përkrah njëri-tjetrit në ceremoninë e ‘Grammy Awards’

Yjet
Bëhet virale një video e Jennifer Lopezit dhe Ben Affleckut, ndërsa grinden për pije

Bëhet virale një video e Jennifer Lopezit dhe Ben Affleckut, ndërsa grinden për pije

Yjet
Ben Affleck bënë bashkë partneren Jennifer Lopez dhe ish-gruan, Jennifer Garner

Ben Affleck bënë bashkë partneren Jennifer Lopez dhe ish-gruan, Jennifer Garner

Yjet
Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Disa nga momentet më të veçanta të yjeve botërore që morën vëmendje gjatë vitit 2022

Yjet
Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Agron Shala
Më të dashuruar se kurrë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shëtisin të përqafuar rrugëve të Kalifornisë

Më të dashuruar se kurrë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck shëtisin të përqafuar rrugëve të Kalifornisë

Yjet
Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Moda
Jennifer Lopez flet për ndarjen e viteve më parë nga Ben Affleck: U ndjeva sikur do të vdisja

Jennifer Lopez flet për ndarjen e viteve më parë nga Ben Affleck: U ndjeva sikur do të vdisja

Yjet
Jennifer Lopez njofton albumin e ri “This Is me…Now” një vazhdim i atij të vitit 2002

Jennifer Lopez njofton albumin e ri “This Is me…Now” një vazhdim i atij të vitit 2002

Muzikë
Affleck dhe Damon duan të krijojnë një kompani filmike

Affleck dhe Damon duan të krijojnë një kompani filmike

Po Flitet
Jennifer Lopez zbulon se çfarë e çoi në ribashkimin me Ben Affleckun teksa thotë se të merrte mbiemrin e tij ishte ‘një lëvizje e fuqishme’

Jennifer Lopez zbulon se çfarë e çoi në ribashkimin me Ben Affleckun teksa thotë se të merrte mbiemrin e tij ishte ‘një lëvizje e fuqishme’

Yjet