LAJMI I FUNDIT:

Mbretëresha Letizia tregoi se si një grua 50-vjeçare duhet të vishet në raste të veçanta

Mbretëresha Letizia tregoi se si një grua 50-vjeçare duhet të vishet në raste të veçanta

Veshja dhe sallonet e duhura janë gjithçka që ju nevojitet

Reklama

Mbretëresha Letizia e Spanjës është dikush që përcakton stilet e modës, e gjitha sepse ajo me të vërtetë e di se çfarë duket mirë në trupin e saj.

Mbretëresha Letizia dhe bashkëshorti i saj Filipe pritën përfaqësuesit e Kryqit të Kuq në pallatin e tyre në Madrid dhe me atë rast kjo bukuroshe kishte veshur një fustan pesëvjeçar, transmeton Telegrafi.

Bëhet fjalë për një fustan midi mëndafshi nga marka e modës Sandro. Fustani jeshil me jakë V dhe fund me plis i zgjati siluetën, ndërsa gjatësia midi theksonte sallonet elegante.

Ky model fustani përshtatet në mënyrë perfekte pothuajse të gjitha llojet e trupit femëror, prandaj është edhe më popullor.

Nëse dëshironi të visheni për një rast të veçantë, kopjoni stilin e Mbretëreshës Letizia dhe mos u shqetësoni!

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Zbulohet sekreti i ruajtur më së miri i Shakirës – si nuk plaket?!

Psikoprofil
Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Gjërat që vetëm vajzat të cilat asnjëherë nuk vënë jelekë i kuptojnë

Këshilla dhe arsye
Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grimi mbi grim? Për një dukje më natyrale, aplikoni fillimisht konturimin dhe skuqjen, më pas pudrën

Grim
Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Çfarë do të thotë kur keni ovulacion me dhimbje: Sikleti momental është normal, por mund të jetë shenjë e pesë problemeve serioze

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Në nuancat e blusë: Kombinime shumë të bukura për ditë pune

Keshilla Modë
Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Pse nuk duhet t’u jepni para fëmijëve për kryerjen e punëve në shtëpi

Këshilla për prindër
Kalo në kategori