LAJMI I FUNDIT:

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim
The Image Direct / Profimedia

Edicioni modern mori të gjithë vëmendjen

Reklama

Askush nuk është më moderne se Amal Clooney, e cila di të arrijë ekuilibrin e përsosur të dukjes elegante dhe profesionale.

Amal Clooney (45) ka shëtitur nëpër rrugët e Nju-Jorkut pasi ka vizituar bashkëshortin e saj, George Clooney, në xhirimet e filmit të tij të ri.

Me atë rast, kjo avokate ultramoderne kishte veshur një fustan të shkurtër me prerje të drejtë, mbi të cilin kishte veshur një pallto të zezë me pika të bardha, transmeton Telegrafi.

The Image Direct / Profimedia

Dukja e saj magjepsëse la në hije të gjitha femrat e tjera, por edhe fakti që ajo doli në publik pa grim.

Gjithmonë e bukur dhe gjithmonë e buzëqeshur dhe modeste, Amal konsiderohet bashkëshortja e preferuar e aktorit të famshëm.

Këtë e mbështet edhe fakti se George Clooney flet për të duke e lartësuar sa herë që dikush e përmend në një intervistë.

Amal është dikush që i kushton shumë rëndësi modës dhe Chanel është zgjedhja e saj pothuajse për çdo dalje.

Në rastin e Amal Clooney: Chanel dhe ligji shkojnë dorë për dore.

The Image Direct / Profimedia

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Ekspozimi i reperes amerikane me rroba banje që mori kritika për dukjen e saj

Femra
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Tri gjërat që asnjëherë nuk duhet t’ia kërkoni burrit

Në çift
Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Megan Fox tërhoqi vëmendjen me një fustan me dekolte dhe nisi thashethemet për kirurgjinë estetike

Moda
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori