LAJMI I FUNDIT:

Veshja

95 Artikuj

Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin

Shkoni në kurorëzim, ndërsa prognoza është e keqe: Po ju japim disa ide praktike dhe interesante të lojës me stilin

Moda
Çanta Chanel, pantallona a la Audrey Hepburn, syze vamp: Meghan Markle është personifikim i një ikone mode

Çanta Chanel, pantallona a la Audrey Hepburn, syze vamp: Meghan Markle është personifikim i një ikone mode

Moda
Këtë pranverë në trend janë mantelet e shiut!

Këtë pranverë në trend janë mantelet e shiut!

Moda
Pëlqejnë të duken çuditshëm: Të famshmet veshin geta mbi brekë, pa pantallona

Pëlqejnë të duken çuditshëm: Të famshmet veshin geta mbi brekë, pa pantallona

Moda
Dollakë në dhjetë mënyra: Janë të shkëlqyera për kombinime të ndryshme urbane

Dollakë në dhjetë mënyra: Janë të shkëlqyera për kombinime të ndryshme urbane

Moda
Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Moda
Mbretëresha Letizia tregoi se si një grua 50-vjeçare duhet të vishet në raste të veçanta

Mbretëresha Letizia tregoi se si një grua 50-vjeçare duhet të vishet në raste të veçanta

Moda
Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga dukja e Kaia Gerber

Kaq thjesht, kaq yll: Frymëzohuni nga dukja e Kaia Gerber

Moda
Paris Hilton prezantoi një veshje ngjyrë neoni në të cilën nuk mund të kalonte pa u vënë re

Paris Hilton prezantoi një veshje ngjyrë neoni në të cilën nuk mund të kalonte pa u vënë re

Moda
Askush nuk vesh rroba të zeza si ajo: Angelina Jolie dominon në një kombinim veshjesh njëngjyrëshe

Askush nuk vesh rroba të zeza si ajo: Angelina Jolie dominon në një kombinim veshjesh njëngjyrëshe

Moda
Trendi më i rehatshëm i modës i sezonit: Tuta të leshta kanë pushtuar zemrat e të famshmeve

Trendi më i rehatshëm i modës i sezonit: Tuta të leshta kanë pushtuar zemrat e të famshmeve

Keshilla Modë
Catherine Zeta-Jones edhe jashtë ekranit duket si Morticia Addams: Kombinimi kuq-zi me pjesë të rëndësishme të sezonit

Catherine Zeta-Jones edhe jashtë ekranit duket si Morticia Addams: Kombinimi kuq-zi me pjesë të rëndësishme të sezonit

Moda
Fundi i Gigi Hadid është përgjigjja se si të dukemi elegante edhe kur bën ftohtë

Fundi i Gigi Hadid është përgjigjja se si të dukemi elegante edhe kur bën ftohtë

Moda
Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Jennifer Lopez e di shumë mirë cili print i gardërobës është hit absolut këtë sezon

Moda
Kjo veshje e Kate Middleton rikthen stilin e princeshës Diana

Kjo veshje e Kate Middleton rikthen stilin e princeshës Diana

Moda
Si të visheni me stil për palestër frymëzuar nga Kendall Jenner

Si të visheni me stil për palestër frymëzuar nga Kendall Jenner

Moda
Meghan Markle kombinoi tri ngjyra dhe arriti të dukej shumë bukur: Këpucët janë më mbresëlënëse

Meghan Markle kombinoi tri ngjyra dhe arriti të dukej shumë bukur: Këpucët janë më mbresëlënëse

Moda
Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Psikoprofil
Mbretëresha Maxima tërhoqi vëmendjen me detaje lëkure

Mbretëresha Maxima tërhoqi vëmendjen me detaje lëkure

Moda
Kate Hudson në një kombinimin perfekt të vjeshtës: Çizmet janë yll i veshjes

Kate Hudson në një kombinimin perfekt të vjeshtës: Çizmet janë yll i veshjes

Moda
Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Moda
Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Keshilla Modë
Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera

Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera

Keshilla Modë
Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

Moda