LAJMI I FUNDIT:

Veshja

102 Artikuj

Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Kuptimi i veçantë i veshjes së Meghan Markle në daljen e fundit publike

Psikoprofil
Mbretëresha Maxima tërhoqi vëmendjen me detaje lëkure

Mbretëresha Maxima tërhoqi vëmendjen me detaje lëkure

Moda
Kate Hudson në një kombinimin perfekt të vjeshtës: Çizmet janë yll i veshjes

Kate Hudson në një kombinimin perfekt të vjeshtës: Çizmet janë yll i veshjes

Moda
Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Letizia ekstravagante: Me një kostum të fuqishëm, të gjithë e kthejnë shikimin nga xhaketa dhe këpucët e saj

Moda
Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Një xhaketë e endur është një rrobë e përjetshme – dhe një elegancë franceze

Keshilla Modë
Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera

Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera

Keshilla Modë
Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

Moda
Me veshje me vija dhe buzëqeshje të sigurt, aktorja e bukur ka mahnitur me veshjen e saj të re

Me veshje me vija dhe buzëqeshje të sigurt, aktorja e bukur ka mahnitur me veshjen e saj të re

Moda
Veshjet e punës dhe moda: Tri këshilla që mësuam nga Amal Clooney!

Veshjet e punës dhe moda: Tri këshilla që mësuam nga Amal Clooney!

Keshilla Modë
Melania Trump u kthye dhe dha menjëherë një leksion për stilin e biznesit, me taka të larta dhe çantë dore shumë të shtrenjtë

Melania Trump u kthye dhe dha menjëherë një leksion për stilin e biznesit, me taka të larta dhe çantë dore shumë të shtrenjtë

Moda
Kate Middleton dhe Megan Markle me kostume të bardha: Njëra zgjodhi të ishte më sfiduese, kurse tjetra më modeste

Kate Middleton dhe Megan Markle me kostume të bardha: Njëra zgjodhi të ishte më sfiduese, kurse tjetra më modeste

Moda
Ikona e modës Kate Moss shkëlqeu në dekadën e pestë dhe tregoi një figurë mahnitëse

Ikona e modës Kate Moss shkëlqeu në dekadën e pestë dhe tregoi një figurë mahnitëse

Moda
Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë

Agjenti më i famshëm sekret në botë 007 duket mirë madje edhe me një kostum rozë

Trend
Është shpallur mashkulli i veshur më bukur, çfarë i ndodhi tani?! Aktori me veshje të pazakontë ka mbuluar gjoksin, ndërsa shpinën e ka lënë të zbuluar!

Është shpallur mashkulli i veshur më bukur, çfarë i ndodhi tani?! Aktori me veshje të pazakontë ka mbuluar gjoksin, ndërsa shpinën e ka lënë të zbuluar!

Trend
Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë që na duhet këtë verë

Veshja e Angelina Jolie është sinonimi i freskisë që na duhet këtë verë

Moda
Këtë truk mode nga Eva Longoria duhet ta përdorin të gjitha femrat, veçanërisht ato shtatshkurtra!

Këtë truk mode nga Eva Longoria duhet ta përdorin të gjitha femrat, veçanërisht ato shtatshkurtra!

Moda
Dekolteja për të pasmet është në trend, por vetëm për më të guximshmet: Meshkujve do t’u bien nofullat, vajzat do të kënaqen!

Dekolteja për të pasmet është në trend, por vetëm për më të guximshmet: Meshkujve do t’u bien nofullat, vajzat do të kënaqen!

Moda
Fustan i thjeshtë dhe fare pak grim: Kur u shfaq Shakira, të gjitha ranë në plan të dytë

Fustan i thjeshtë dhe fare pak grim: Kur u shfaq Shakira, të gjitha ranë në plan të dytë

Moda
Kjo është zyrtarisht veshja më e ‘guximshme’ për sot në rrjet!

Kjo është zyrtarisht veshja më e ‘guximshme’ për sot në rrjet!

Moda
Çmenduri, guxim apo thjesht vulgaritet: Blogerja e famshme ka veshur diçka që do të duhej të ishte fustan!

Çmenduri, guxim apo thjesht vulgaritet: Blogerja e famshme ka veshur diçka që do të duhej të ishte fustan!

Moda
‘Vyshyvanka’ e Mbretëreshës Letizia dërgon një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

‘Vyshyvanka’ e Mbretëreshës Letizia dërgon një mesazh të fuqishëm për Ukrainën

Moda
Kostum seksi i Blake Lively-t me të cilin nuk vesh sytjena

Kostum seksi i Blake Lively-t me të cilin nuk vesh sytjena

Moda
Ndonëse për këtë stilim ka paguar rreth 40 mijë euro, Lopez nuk ka arritur të ngazëllejë askënd

Ndonëse për këtë stilim ka paguar rreth 40 mijë euro, Lopez nuk ka arritur të ngazëllejë askënd

Moda
Gwyneth Paltrow në kreacionin perfekt për festat e fundvitit!

Gwyneth Paltrow në kreacionin perfekt për festat e fundvitit!

Moda