LAJMI I FUNDIT:

Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

Emily Ratajkowski bëri veshjen perfekte për një ditë vjeshte dhe ju s’do t’i hiqni dot sytë

E keni vënë re se sapo i thoni trurit që e doni diçka është edhe psikologjikisht e provuar se do ta shihni kudo dhe kurdo!

Reklama

Quhet iluzioni i frekuencës dhe po, ekziston.

Që t’ju thjeshtojmë pak- kohët e fundit keni parë shumë mini-funde asimetrike kombinuar me çizme deri tek gjuri, prandaj dhe Emrata ju del pa njoftuar për t’ju fiksuar edhe më shumë, shkruan Who What Wear.

Emily Ratajkowski i përballon ditët e vjeshtës në New York me shumë stil, përmes një kombinimi që vështirë të mos i kushtosh vëmendje, transmeton Telegrafi.

Sapo shihni këtë foto ju ndjeni se doni ta provoni një veshje të tillë dhe ju themi se mund ta bëni pa shumë shpenzime.

Vetë Emrata ka veshur një fund Zara që kushton £26, një rrip bazik të thjeshtë që mund të jetë çfarëdo dhe një palë çizme që mund të jenë Jimmy Choo, por mund të jenë dhe Mango, si këto, citon Anabel.

Mos harroni syzet dhe mbi të gjitha ruani at·ti·tude që ta bëni veshjen edhe më të veçantë. Aty është i gjithë sekreti! /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Për nënat
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Kalo në kategori