LAJMI I FUNDIT:

Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera

Pesë fustanet që do të veshin të gjitha ikonat e modës: Janë komode dhe të ngrohta dhe duken të përkryera
shutterstock

Ardhja e ditëve të ftohta imponon trendë të rinj mode

Reklama

Fustani është një veshje e preferuar e shumë grave, sepse me një veprim arrihet e gjithë dukja, por edhe lehtë kombinohet.

Në vazhdim kemi ndarë pesë modele fustanesh të cilat do të jenë moderne këtë dimër, transmeton Telegrafi.

1. Fustane lëkure

Çdo herë kur dëshironi të lini mbresa të fuqishme – qoftë ai ndonjë takim pune apo ndonjë ndejë, zgjidhni fustan lëkure – klasikë për çdo kohë.

View this post on Instagram

A post shared by @femmeblk

2. Fustane të thurura

Thurja me brinjë është gjithmonë një zgjedhje e sigurt. Domethënë, pa marrë parasysh për cilën pjesë rrobash bëhet fjalë, materiali i thurur mirë gjithmonë duket elegant dhe komod.

3. Fustane me jakë të lartë

Është i gjatë, tepër i madh, nga materiali më i fortë. Modelet e këtilla të fustaneve në vjeshtë vishen si për raste të përditshme.

4. Fustane prej pelushi

Ne nuk kundërshtojmë, por edhe sa po shohim, as trendesistet botërore nuk kanë vërejtje ndaj këtij materiali trendi.

View this post on Instagram

A post shared by @camillecharriere

5. Mëngë të gjata + gjatësia mini e fustanit

Vishni xhaketë mbi fustan dhe dilni në takim me stil që të gjithë do ta vënë re.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Disa fëmijë dashurohen për herë të parë shumë herët, kështu mund t’i zbuloni me kohë

Këshilla për prindër
Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Tri frizura të cilat mund t’i bëni shpejt

Flokë dhe stil
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Kalo në kategori