LAJMI I FUNDIT:

San Antonio Spurs

223 Artikuj

Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

Boston Celtics me fitore të thellë prej 44 pikëve ndaj Spurs

NBA
Thyhet rekordi i të gjitha kohërave në një ndeshje të sezonit të rregullt në NBA

Thyhet rekordi i të gjitha kohërave në një ndeshje të sezonit të rregullt në NBA

NBA
Warriors rikthehen te fitorja, triumfojnë në udhëtim te Spurs

Warriors rikthehen te fitorja, triumfojnë në udhëtim te Spurs

NBA
LeBron James shkëlqen sërish, Lakers mposht Spurs në ndeshjen e dytë radhazi

LeBron James shkëlqen sërish, Lakers mposht Spurs në ndeshjen e dytë radhazi

NBA
Shkëlqejnë Davis e James, Lakers marrin fitore në udhëtim te Spurs

Shkëlqejnë Davis e James, Lakers marrin fitore në udhëtim te Spurs

NBA
Lakers futen në seri të fitoreve, mposhtin me rezultat të thellë San Antonion

Lakers futen në seri të fitoreve, mposhtin me rezultat të thellë San Antonion

NBA
Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

NBA
Nuk mjafton vetëm James, Lakers pësojnë humbje të thellë nga San Antonio Spurs

Nuk mjafton vetëm James, Lakers pësojnë humbje të thellë nga San Antonio Spurs

NBA
Jazz pësojnë humbjen e parë, kampioni nuk këndellet

Jazz pësojnë humbjen e parë, kampioni nuk këndellet

NBA
Legjenda Pau Gasol njofton pensionimin si lojtar aktiv nga basketbolli

Legjenda Pau Gasol njofton pensionimin si lojtar aktiv nga basketbolli

NBA
Rezultatet e të gjitha takimeve në NBA – Lakers morën fitore spektakolare ndaj Warriors

Rezultatet e të gjitha takimeve në NBA – Lakers morën fitore spektakolare ndaj Warriors

NBA
Mavericks fitojnë derbin e teksasist përballë Spurs

Mavericks fitojnë derbin e teksasist përballë Spurs

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Houston triumfon në derbin e Teksasit

Houston triumfon në derbin e Teksasit

NBA
Harden ka kompletuar transferimin te Brooklyn Nets, por kthehemi në kohë për të parë treshet më të mira të ekipeve në histori të NBA-së

Harden ka kompletuar transferimin te Brooklyn Nets, por kthehemi në kohë për të parë treshet më të mira të ekipeve në histori të NBA-së

NBA
Spurs mposhtin Minnesotan pas vazhdimeve, shkëlqen DeRozan

Spurs mposhtin Minnesotan pas vazhdimeve, shkëlqen DeRozan

NBA
Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

Lakers mposhten nga Spurs, Dallas fiton trilerin ndaj Nuggets

NBA
Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë  Clippers

Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë Clippers

NBA
Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

NBA
NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA
NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA
Momente emocionale para ndeshjeve të NBA: Nga mbajtja 24-sekondshëshe e topit deri te heshtja, gjithçka për nder të Kobe Bryant

Momente emocionale para ndeshjeve të NBA: Nga mbajtja 24-sekondshëshe e topit deri te heshtja, gjithçka për nder të Kobe Bryant

NBA