LAJMI I FUNDIT:

Nicolas Pepe

104 Artikuj

Dy transferime befasuese që ndodhën në ditën e fundit – u harxhuan miliona euro për ta, klubet mezi i hoqën qafe

Dy transferime befasuese që ndodhën në ditën e fundit – u harxhuan miliona euro për ta, klubet mezi i hoqën qafe

Ligat tjera
Pesë yjet që mund të largohen nga Liga Premier edhe pas ditës së fundit afatit kalimtar

Pesë yjet që mund të largohen nga Liga Premier edhe pas ditës së fundit afatit kalimtar

Premier League
Arsenali kërkon rreth 120 milionë euro nga shitjet para përfundimit të afatit kalimtar

Arsenali kërkon rreth 120 milionë euro nga shitjet para përfundimit të afatit kalimtar

Premier League
Pepe dhe Balogun japin përditësime për të ardhmen te Arsenali

Pepe dhe Balogun japin përditësime për të ardhmen te Arsenali

Premier League
Arsenali është gati të shesë katër lojtarë për të financuar transferimet tjera këtë verë

Arsenali është gati të shesë katër lojtarë për të financuar transferimet tjera këtë verë

Premier League
“Ishte pak ftohtë” – Nicolas Pepe tregon momentin kur i shkatërroi marrëdhëniet me Artetan

“Ishte pak ftohtë” – Nicolas Pepe tregon momentin kur i shkatërroi marrëdhëniet me Artetan

Premier League
Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Revolucion te Arsenali: 10 lojtarë do të shiten në verë, në mesin e tyre edhe Xhaka

Premier League
Revolucion i thellë te Arsenali: Shtatë lojtarë pritet të largohen nga Emirates

Revolucion i thellë te Arsenali: Shtatë lojtarë pritet të largohen nga Emirates

Premier League
Lojtari më i shtrenjtë në historinë e Arsenalit do t’i duhet një mrekulli që të kthehet dhe të qëndrojë në klub

Lojtari më i shtrenjtë në historinë e Arsenalit do t’i duhet një mrekulli që të kthehet dhe të qëndrojë në klub

Premier League
Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Lista e plotë e transferimeve më të shtrenjta në histori të Ligës Premier, Enzo Fernandez thyen rekordin

Premier League
E bleu 80 milionë euro, Arsenali tani e largon në huazim Nicolas Pepen

E bleu 80 milionë euro, Arsenali tani e largon në huazim Nicolas Pepen

Premier League
Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Nga blerjet e mëdha të verës, Haaland dhe Nunez deri te Neymar, Mbappe dhe Ronaldo – 100 transferimet më të shtrenjta të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Pogba, Coutinho, Hazard dhe dështimet më të shtrenjta të transferimeve në historinë e futbollit

Ndërkombëtare
Arsenal 1-2 Brighton, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 1-2 Brighton, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Notat e lojtarëve: Arsenal 2-1 Wolves, Lacazette më i miri në fushë

Notat e lojtarëve: Arsenal 2-1 Wolves, Lacazette më i miri në fushë

Premier League
Triumf sensacional i Arsenalit me rikthim ndaj Wolverhamptonit

Triumf sensacional i Arsenalit me rikthim ndaj Wolverhamptonit

Premier League
Newcastle kërkon Pepen si transferimin e parë të madh në janar

Newcastle kërkon Pepen si transferimin e parë të madh në janar

Premier League
Arsenali i gatshëm t’i ndajë rrugët me Nicolas Pepen

Arsenali i gatshëm t’i ndajë rrugët me Nicolas Pepen

Premier League
Milani synon transferimin e Pepes së Arsenalit

Milani synon transferimin e Pepes së Arsenalit

Serie A
Lista me lojtarët më të vlefshëm që nuk do të jenë pjesë e Kupës së Botës

Lista me lojtarët më të vlefshëm që nuk do të jenë pjesë e Kupës së Botës

Përfaqësueset
Nicolas Pepe e fshiu menjëherë postimin tallës rreth rënies nga liga të Arsenalit

Nicolas Pepe e fshiu menjëherë postimin tallës rreth rënies nga liga të Arsenalit

Premier League
Arsenali favorit për të nënshkruar me Renato Sanches për shkak të dy lojtarëve

Arsenali favorit për të nënshkruar me Renato Sanches për shkak të dy lojtarëve

Premier League
Luis Campos, gjeniu i transferimeve në Evropë – zbuloi shumë lojtarë, i shiti shtrenjtë dhe bëri kampion Monacon dhe Lillen

Luis Campos, gjeniu i transferimeve në Evropë – zbuloi shumë lojtarë, i shiti shtrenjtë dhe bëri kampion Monacon dhe Lillen

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Arsenal 2-0 Brighton, paraqitjen e mirë e Xhakës

Notat e lojtarëve: Arsenal 2-0 Brighton, paraqitjen e mirë e Xhakës

Premier League