LAJMI I FUNDIT:

Arsenali i gatshëm t’i ndajë rrugët me Nicolas Pepen

Arsenali i gatshëm t’i ndajë rrugët me Nicolas Pepen

Arsenali nuk llogaritë më në Nicolas Pepen dhe dëshiron ta shesë qysh në janar.

Reklama

The Gunners kanë nevojë për përforcime të tjera, por fillimisht duhet të shesin.

Andaj, sipas asaj që raporton The Sun, Arsenali e ka vënë në listën e largimeve edhe Pepen që është transferimi rekord i tyre.

Ai kaloi në Emirates për 80 milionë euro nga Lille në vitin 2019, mirëpo nuk është përshtatur me lojën e The Gunners.

Pepe ka humbur vendin e shartuesit nga dy talentët si Bukayo Saka dhe Smith Rowe, e që 26-vjeçarit i ka mbetur si opsion vetëm largimi.

Besohet se Newcastle United dhe Milani janë tejet të interesuar në transferimin e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Florent Muslija i pakapshëm këtë sezon, shkatërron pothuajse i vetëm Schalken

Ligat tjera
'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

'Luftë' mes Barcelonës dhe Sevillës – andaluzianët bojkotuan drekën tradicionale, katalanasit shkëputën çdo marrëdhënie me këtë klub

La Liga
Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

Xavi shkrihet së qeshuri ku i bëhet një pyetje për dy legjendat e Real Madridit – Barcelona luan kundër tyre brenda pesë ditëve

La Liga
Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

Vedat Muriqi vazhdon të jetë në radarin e Atletico Madridit

La Liga
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori