LAJMI I FUNDIT:

Nicolas Pepe e fshiu menjëherë postimin tallës rreth rënies nga liga të Arsenalit

Nicolas Pepe e fshiu menjëherë postimin tallës rreth rënies nga liga të Arsenalit

Anësori i Arsenalit, Nicolas Pepe fshiu menjëherë një shaka rreth rënies së Arsenalit nga liga të bërë në faqen e tij në Instagram.

Reklama

Skuadra e Mikel Artetas fitoi takimin e parë në fundjavën që shkoi në Ligën Premier, pasi që kishin humbur tre takimet e para.

Të shtunën ata fituan 1-0 kundër Norwich City pasi kapiteni Pierre-Emerick Aubameyang shënoi golin e fitores.

Fitorja e ka çuar Arsenalin në vendin e 16 -të në Ligën Premier dhe Pepe postoi: “Ne po qëndrojmë lart! Faleminderit tifozëve të Arsenalit për të gjithë mbështetjen tuaj”.

Pepe përfundimisht ndryshoi postimin e tij duke e lënë vetëm pjesën: “Faleminderit tifozët e Arsenalit për të gjithë mbështetjen”.

Arteta ishte i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij dhe zgjodhi disa lojtarë kryesorë për t’u lavdëruar. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Neymar thotë

Neymar thotë "nuk është e mundur" kur shikon pamjet se si rregullohet fusha e Al Hilal

Ligat tjera
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

A e injoroi Bellingham në festën e golit, Tchouamenin? Pamjet tregojnë momentin e dyshes

La Liga
Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Sagës së stërzgjatur për shitjen e Man United po i vjen fundi - caktohet muaji kur mund të shitet klubi anglez

Premier League
Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Dënohen gjyqtarët e VAR-it që e dëmtuan Liverpoolin, por dënimi i tyre është shumë qesharak

Premier League
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Kalo në kategori