LAJMI I FUNDIT:
Margot Robbie

Margot Robbie

130 Artikuj

Info

Margot Elise Robbie (e lindur më 2 korrik 1990) është aktore dhe producente australiane.

Si u bë Adam Sandler ‘aktori më i paguar’ kur nuk ishte i pranishëm në filma e as në kinema vitin e kaluar?

Si u bë Adam Sandler ‘aktori më i paguar’ kur nuk ishte i pranishëm në filma e as në kinema vitin e kaluar?

Yjet
Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Yjet
U diskriminua në nominime, Margot Robbie shkon e veshur në të zeza si për funeral në “Oscars 2024”

U diskriminua në nominime, Margot Robbie shkon e veshur në të zeza si për funeral në “Oscars 2024”

TV / Film
Të gjitha barbitë e pinë atë çaj! Ja pse Margot Robbie ka një ten perfekt

Të gjitha barbitë e pinë atë çaj! Ja pse Margot Robbie ka një ten perfekt

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

Publikohet lista e aktorëve më të paguar për vitin 2023 në Hollywood

TV / Film
Fituesit e “SAG Awards” 2024: Lily Gladstone mposht Margot Robbie dhe Emma Stone, ndërsa Oppenheimer triumfon me fitoret për Cillian Murphy dhe Robert Downey Jr

Fituesit e “SAG Awards” 2024: Lily Gladstone mposht Margot Robbie dhe Emma Stone, ndërsa Oppenheimer triumfon me fitoret për Cillian Murphy dhe Robert Downey Jr

TV / Film
Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Damat që dominuan natën e nominimeve BAFTA: Këtë herë Margot Robbie nuk zgjodhi rozën

Moda
Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Manikyr dhe pedikyr
Margot Robbie duket shumë simpatike, teksa arrin e vetme në Australi

Margot Robbie duket shumë simpatike, teksa arrin e vetme në Australi

Yjet
Anashkalimi i “Barbie” në Oscars 2024, reagon Margot Robbie

Anashkalimi i “Barbie” në Oscars 2024, reagon Margot Robbie

Yjet
Për nominimin jo të mjaftueshëm të “Barbie”, reagon edhe eksperti i “Oscars”: Ky diskriminim do të mbahet mend gjatë

Për nominimin jo të mjaftueshëm të “Barbie”, reagon edhe eksperti i “Oscars”: Ky diskriminim do të mbahet mend gjatë

TV / Film
Vazhdojnë kritikat ndaj çmimeve “Oscars” për anashkalimin e filmit “Barbie” në listën e nominimeve

Vazhdojnë kritikat ndaj çmimeve “Oscars” për anashkalimin e filmit “Barbie” në listën e nominimeve

TV / Film
“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

Yjet
Margot Robbie, a është ende një Barbie në botën reale?

Margot Robbie, a është ende një Barbie në botën reale?

Moda
Golden Globes 2024: Margot Robbie vishet si “Superstar Barbie” i vitit 1977 me fustan rozë “Armani”

Golden Globes 2024: Margot Robbie vishet si “Superstar Barbie” i vitit 1977 me fustan rozë “Armani”

Yjet
Margot Robbie si përherë shfaq elegancën e saj me një fustan të zi, në “Festën e performancës më të mire” të W Magazine

Margot Robbie si përherë shfaq elegancën e saj me një fustan të zi, në “Festën e performancës më të mire” të W Magazine

Yjet
“Barbie” – Një fenomen global i vitit 2023

“Barbie” – Një fenomen global i vitit 2023

Butrint Avdyli
10 dukjet më të mira të të famshmëve në tapetin e kuq të vitit 2023

10 dukjet më të mira të të famshmëve në tapetin e kuq të vitit 2023

Lavdije Rexhepi
Filmi “Barbie” merr 18-të nominime në “Critics Choice Awards”

Filmi “Barbie” merr 18-të nominime në “Critics Choice Awards”

TV / Film
Margot Robbie dhe burri i saj Tom Ackerley duken si Barbie dhe Ken, ndërsa mbërritën në një shfaqje në New York

Margot Robbie dhe burri i saj Tom Ackerley duken si Barbie dhe Ken, ndërsa mbërritën në një shfaqje në New York

Yjet
Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”

Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”

Yjet
E rregulluar për të joshur, zgjedhja e modës së Margot Robbie: Fustan korsetë që i vë në pah figurën e admiruar

E rregulluar për të joshur, zgjedhja e modës së Margot Robbie: Fustan korsetë që i vë në pah figurën e admiruar

Modë
Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

Margot Robbie dhe Brad Pitt ribashkohen për realizimin e filmit “The Thin Man”

TV / Film
Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Bukuri dhe Kujdes