LAJMI I FUNDIT:

Golden Globes 2024: Margot Robbie vishet si “Superstar Barbie” i vitit 1977 me fustan rozë “Armani”

Golden Globes 2024: Margot Robbie vishet si “Superstar Barbie” i vitit 1977 me fustan rozë “Armani”

Margot Robbie u duk si “Barbie” edhe një here, teksa ajo mbërriti në tapetin e kuq të mbushur me yje të Golden Globes 2024, të mbajtur në hotelin Beverly Hilton të dielën.

Bukuroshja australiane, 33 vjeçe, kishte veshur një fustan vezullues Giorgio Armani nga koleksioni i markës Vjeshtë/Dimër 2022.

Fustani i gjatë shfaqi kishte një dekolte të zhytur dhe aktorja përfundoi ansamblin me një mbështjellës prej tyli të së njëjtës ngjyrë, shkruan DailyMail.


Siç bëri gjatë turneut për shtyp të filmit, Margot mori frymëzim nga kukulla ikonike Mattel, me fustanin e saj që rikrijonte kukullën “SuperStar Barbie” të vitit 1977.

Robbie është nominuar sonte për “Best Performance by a Female Actor in a Motion Picture – Musical or Comedy” për rolin e saj kryesor në “Barbie”.

Në dorën e saj, Margot mbante një çantë rozë të përshtatshme. Aktorja kishte lëshuar flokët e saj bionde të ndara në mes në vale të buta.

Ajo i shtoi ansamblit të bukur, duke veshur mbi tre milionë dollarë bizhuteri Lorraine Schwartz. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Policia e angazhuar për

Policia e angazhuar për "Sunny Hill", njofton për ri-orientim të trafikut gjatë katër ditëve sa mbahet festivali

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori