LAJMI I FUNDIT:

Golden Globes

58 Artikuj

Aktorja e “House of the Dragon”, Milly Alcock doli e dehur në skenën e Golden Globes – pamjet bëhen virale

Aktorja e “House of the Dragon”, Milly Alcock doli e dehur në skenën e Golden Globes – pamjet bëhen virale

Po Flitet
Brad Pitt u shfaq me model të ri flokësh në Golden Globe, aktori nuk po plaket

Brad Pitt u shfaq me model të ri flokësh në Golden Globe, aktori nuk po plaket

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Golden Globes 2023”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Golden Globes 2023”

Yjet
Rihanna shkëlqen në “Golden Globes 2023” me fustan të zi dhe në stoli diamanti

Rihanna shkëlqen në “Golden Globes 2023” me fustan të zi dhe në stoli diamanti

Yjet
“Golden Globes 2023”: Lista e plotë e fituesve

“Golden Globes 2023”: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
Gjithçka që duhet të dini për “Golden Globes 2023”

Gjithçka që duhet të dini për “Golden Globes 2023”

TV / Film
Will Smith jashtë nominimeve në “Golden Globe Awards”

Will Smith jashtë nominimeve në “Golden Globe Awards”

Yjet
Shpallen nominimet për “Golden Globes 2023”

Shpallen nominimet për “Golden Globes 2023”

TV / Film
Pas një viti jashtë transmetimit, Golden Globes rikthehet në ekran

Pas një viti jashtë transmetimit, Golden Globes rikthehet në ekran

TV / Film
Golden Globes 2022: Lista e plotë e fituesve

Golden Globes 2022: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
Golden Globes nuk do të transmetohet, ceremonia e ndarjes së çmimeve do të jetë private këtë vit

Golden Globes nuk do të transmetohet, ceremonia e ndarjes së çmimeve do të jetë private këtë vit

TV / Film
Golden Globes 2022 nuk do të ketë një tapet të kuq

Golden Globes 2022 nuk do të ketë një tapet të kuq

Moda
Golden Globes 2022: Lista e plotë e nominimeve

Golden Globes 2022: Lista e plotë e nominimeve

TV / Film
Johansson i bashkohet thirrjes për të braktisur Golden Globes, pas akuzave për racizëm dhe seksizëm

Johansson i bashkohet thirrjes për të braktisur Golden Globes, pas akuzave për racizëm dhe seksizëm

TV / Film
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Golden Globes 2021’

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Golden Globes 2021’

Modë
Partnerja e Chadwich Boseman pranon me lot në sy çmimin e të ndjerit në “Golden Globes 2021”

Partnerja e Chadwich Boseman pranon me lot në sy çmimin e të ndjerit në “Golden Globes 2021”

Yjet
Lista e plotë e fituesve të “Golden Globes 2021”

Lista e plotë e fituesve të “Golden Globes 2021”

TV / Film
‘Golden Globes 2021’ bën histori duke nominuar për herë të parë tri regjisore femra

‘Golden Globes 2021’ bën histori duke nominuar për herë të parë tri regjisore femra

TV / Film
Publikohen nominimet e “Golden Globes 2021” – cilët janë filmat më të mirë këtë vit?

Publikohen nominimet e “Golden Globes 2021” – cilët janë filmat më të mirë këtë vit?

TV / Film
Tina Fey dhe Amy Pohler do të prezantojnë “Golden Globes 2021” nga vende të ndryshme për shkak të situatës me COVID-19

Tina Fey dhe Amy Pohler do të prezantojnë “Golden Globes 2021” nga vende të ndryshme për shkak të situatës me COVID-19

TV / Film
Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Imran Amiti
Dukjet më të paharrueshme në tapetin e kuq nga dekada e kaluar

Dukjet më të paharrueshme në tapetin e kuq nga dekada e kaluar

Modë
Kronologji: Jeta romantike e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Kronologji: Jeta romantike e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston

Yjet
Jennifer Lopez me veshjen më të keqe në ‘Golden Globes 2020’, krahasohet me dhuratat e Krishtlindjes

Jennifer Lopez me veshjen më të keqe në ‘Golden Globes 2020’, krahasohet me dhuratat e Krishtlindjes

Yjet