LAJMI I FUNDIT:

“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

“Critics Choice Awards 2024”: Veshjet më të mira

Yjet filluan tapetin e kuq me stil të dielën pasdite, për 29-vjetorin e “Critics Choice Awards” në Barker Hanger në Santa Monica, Kaliforni.

Margot Robbie dhe Emily Blunt të dyja dukeshin të pabesueshme në të kuqe, me Margot që magjepsi me të kuqe të nxehtë, në një fustan Balmain, ndërsa Emily zgjodhi versionin vetëm me një krah nga Giorgio Armani.

Jennifer Aniston dhe Reese Witherspoon zgjodhën dukje klasike të zeza. Jenniferi në një kostum me supe të hapura dhe Reese me një fustan “Celine” me një fjongo të madhe si dizajn, shkruan DailyMail.


Fustani i mrekullueshëm i ngushtë ishte i shtrirë përgjatë trupit të saj, me me dekoltenë e hapur.

Ylli i “Barbie” mbante një palë vathë diamanti nga Lorraine Schwartz me flokët pjesërisht të tërhequr mbrapa, në qendër të ndarë dhe me valë të lehta.

Jennifer preu një figurë të hijshme në një kostum të zi pa rripa me një dekolte me teksturë; numri kishte një rrip deklarate që binte në mënyrë elegante në dysheme. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Bëhen bashkë ish-banoret e Big Brother VIP Albania 3, mahnitin me paraqitjet në bikini

Magazina
Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Pyetet nëse ka të reja nga ajo dhe Meritoni, Ilnisa jep përgjigjjen interesante

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Aktorja Eva Longoria fiton 45 milionë euro nga Jeff Bezos, duhet t'i shpenzojë për dhjetë vjet

Magazina
Kalo në kategori