LAJMI I FUNDIT:

Critics’ Choice Awards

12 Artikuj

Këngëtari Olly Alexander paraqitet me veshje ekstravagante në ‘Critics Choice Awards 2022’

Këngëtari Olly Alexander paraqitet me veshje ekstravagante në ‘Critics Choice Awards 2022’

Yjet
Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Yjet
Aktorja Angelica Ross zgjedh krijimin e Valdrin Sahitit për paraqitjen në “Critics’ Choice Awards 2022”

Aktorja Angelica Ross zgjedh krijimin e Valdrin Sahitit për paraqitjen në “Critics’ Choice Awards 2022”

Modë
Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Yjet
Rita Ora nuk mungon me të dashurin në ‘Critics Choice Awards 2022’, shkëlqen me fustanin e guximshëm

Rita Ora nuk mungon me të dashurin në ‘Critics Choice Awards 2022’, shkëlqen me fustanin e guximshëm

Yjet
Lista me fituesit në ‘Critics Choice Awards 2022’

Lista me fituesit në ‘Critics Choice Awards 2022’

TV / Film
Lista e plotë e fituesve në “Critics Choice Awards 2021”

Lista e plotë e fituesve në “Critics Choice Awards 2021”

TV / Film
Dukjet më të mira në tapetin e kuq virtual të ‘Critics’ Choice Awards 2021’

Dukjet më të mira në tapetin e kuq virtual të ‘Critics’ Choice Awards 2021’

Modë
Yjet e veshur më bukur në “Critics’ Choice Awards”. Komentoni të preferuarat tuaja

Yjet e veshur më bukur në “Critics’ Choice Awards”. Komentoni të preferuarat tuaja

Trend
Critics’ Choice Awards 2020: Lista e plotë e fituesve

Critics’ Choice Awards 2020: Lista e plotë e fituesve

TV / Film
Ndarja e shpërblimeve filmike dhe televizive: Damat e njohura në veshjen më të mirë! (Foto)

Ndarja e shpërblimeve filmike dhe televizive: Damat e njohura në veshjen më të mirë! (Foto)

Trend
Fituesit në Critics’ Choice Awards

Fituesit në Critics’ Choice Awards

TV / Film