LAJMI I FUNDIT:

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Lady Gaga solli magjepsjen duke u shfaqur me një veshje mjaft të guximshme në edicionin e 27-të të ndarjes së çmimeve, ‘Critics Choice Awards 2022’ në The Savoy Hotel të dielën në mbrëmje.

Këngëtarja 35 vjeçe, e cila është nominuar për aktoren më të mirë për portretizimin e Patrizia Reggiani në filmin “House Of Gucci”, ishte në qendër të vëmendjes teksa bëri një ndryshim të shpejtë nga fustani i saj prej kadifeje të veshur në BAFTA Awards 2022 për të kërcyer nëpër kryeqytet për ceremoninë.

Ndërsa ngjarja kryesore u mbajt në Fairmont Century Plaza në Los Angeles, një tapet i kuq i veçantë u organizua në Londër për të akomoduar yje si Gaga që nuk mundën të bënin udhëtimin nga kontinenti në kontinent, shkruan DailyMail.

Reklama

Gaga bëri që e gjithë vëmendja e saj të kthehet nga ajo, kur mbërriti në BAFTA 2022 të dielën pasdite në orën 16:30, përpara se të mahniste sërish publikun me një fustan të zi dhe të artë në tapetin e kuq të ‘Critics Choice 2022’ disa orë më vonë në orën 23:00.

Gaga mbërriti në Royal Albert Hall për BAFTA-n e veshur me një fustan prej kadifeje ngjyrë jeshile të mbyllur.

Ndërkohë në ‘Critics Choice Awards’, këngëtarja dhe aktorja tërhoqi vëmendjen me fustanin me dekolte të hapur, i cili vinte në pah gjoksin e saj atraktiv.

Duke i kapur flokët e saj në stilin topuz, interpretuesja e hitit “Born This Way” shfaqi figurën e saj të pabesueshme të trupit në veshjen e artë, i cili theksoi belin e saj në një prerje të fustanit te ajo pjesë.

Reklama

Me mëngë të zeza dantelle, Lady Gaga shfaqi dekoltenë e saj të bollshme në fustanin që zhytej deri në kërthizë dhe ishte zbukuruar me një mori gurësh të çmuar.

Këngëtarja tërhoqi vëmendjen teksa zbriste në tapetin e kuq të ‘Critics Choice Awards 2022’ – pak pasi ishte parë më herët në mbrëmje, në Royal Albert Hall të Londrës për mbrëmjen e çmimeve BAFTA 2022.

Lady Gaga dështoi të fitonte çmimin “Aktorja më e mirë” për të cilin ishte nominuar në BAFTA 2022, i cili shkoi për Joanna Scanlan.

Ajo dështoi ta fitonte po të njëjtin çmim për të cilin ishte e nominuar edhe në ‘Critics Choice Awards 2022’, i cili në këtë event shkroi për aktoren Jessica Chastain, për rolin e saj në “The Eyes of Tammy Faye”. /Telegrafi/

Reklama

Në trend Magazina

Më shumë
Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez zbulon vendin më të pazakontë ku ka kryer marrëdhënie seksuale me Cristiano Ronaldon

Magazina
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Efi Dhedhes: Në këtë periudhë të gjithë po mundohen të përfitojnë nga Luizi

Magazina
Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Nita Latifi tallet me Olta Gixharin: Të erdhi dron, Olta je fituese

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Stormy Daniels e gatshme të përballet në gjyq me Donald Trumpin: Nuk kam frikë

Magazina
Kalo në kategori