LAJMI I FUNDIT:

Dukjet më të mira në tapetin e kuq virtual të ‘Critics’ Choice Awards 2021’

Dukjet më të mira në tapetin e kuq virtual të ‘Critics’ Choice Awards 2021’

‘Critics’ Choice Awards’ u zhvillua të dielen, ndërsa tapeti i kuq virtual është normal tani, ky ishte padyshim një nga më të dukshmit për sa i përket modës.

Reklama

Të gjithë të ftuarit dhanë maksimumin për këtë rast, duke ndarë copa nga komoditeti i dhomave të hotelit dhe shtëpive të tyre ndërsa kishin pamje serioze epike.

Trendet kryesore nga nata përfshijnë kostume elegante, fustane të shkurtra voluminoze dhe fustane princeshash.

Më poshtë gjeni veshjet më të bukura që u panë në tapetin e kuq të ‘Critics’ Choice Awards 2021’:

View this post on Instagram

A post shared by Law Roach (@luxurylaw)

View this post on Instagram

A post shared by Kai Byrd (@kaibyrd_)

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Mënyrat më të mira për të ndihmuar një fëmijë që ndjen se ka dështuar

Mënyrat më të mira për të ndihmuar një fëmijë që ndjen se ka dështuar

Këshilla për prindër
Rrudhat e qafës, si t’i reduktoni menjëherë pa pasur nevojë për kremra

Rrudhat e qafës, si t’i reduktoni menjëherë pa pasur nevojë për kremra

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori