LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie dhe burri i saj Tom Ackerley duken si Barbie dhe Ken, ndërsa mbërritën në një shfaqje në New York

Margot Robbie dhe burri i saj Tom Ackerley duken si Barbie dhe Ken, ndërsa mbërritën në një shfaqje në New York

Margot Robbie dhe bashkëshorti i saj Tom Ackerley ishin si Barbie dhe Ken në jetën reale ndërsa po ecnin krah për krah në një shfaqje për filmin e saj hit, Barbie, në qytetin e New Yorkut, të martën mbrëma.

Ndërsa çifti i lumtur mbërriti në Hotel Peninsula për ngjarjen ekskluzive, ku mori pjesë edhe Dua Lipa, kënga e së cilës “Dance the Night” u shfaq në kolonën zanore të “Barbie”, aktorja dhe producentja australiane, të dyja 33-vjeçare, shfaqën një shfaqje të dashur.

Teksa hynë në hotelin me pesë yje në Midtown Manhattan, dy herë e nominuarja për “Oscar” u mbajt në krahun e burrit të saj, shkruan DailyMail.


Bomba, e cila u bë një nga zonjat kryesore më të kërkuara të Hollivudit pas paraqitjes në komedinë hit të Martin Scorsese të vitit 2013, “The Wolf of Wall Street”, dukej e bukur në një ansambël “Versace” tërësisht rozë.

Përveç që mahniti me ngjyrën e preferuar të “Barbie”, Robbie i bëri homazhe kukullës së famshme Mattel, të krijuar nga Ruth Handler, duke veshur një pamje klasike, dhe grim magjepsës, që theksoi bukurinë e saj natyrale.

Bashkëthemeluesja e “LuckyChap Entertainment” ka veshur një buzëkuq nudo, ngjyrë bronzi përgjatë mollëzave të saj për një shkëlqim të ndritshëm dhe një sy “smokey” floriri që i bënte sytë e saj blu të mprehtë të dilnin në pah.

Ndërkohë, Ackerley dukej i pashëm me një pulovër bezhë, pantallona blu dhe xhaketë të gjatë të zezë, ndërsa tregonte mbështetjen e tij për dashurinë e tij të gjatë. /Telegrafi/