LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”

Dua Lipa shkëlqen me dukjen e re në të kuqe, në eventin “Variety’s Power of Women”
Dua Lipa në "Variety Power Of Women 2023" (Foto: Getty Images)

Në ngjarjen e madhe të “Variety’s Power of Women”, Dua Lipa shkëlqeu në një mbrëmje të veçantë, ku u shfaq e veshur me një fustan të kuq të mrekullueshëm që tërhoqi vëmendjen.

Ajo koordinonte veshjen e saj me flokët e saj të zjarrtë ngjyrë kumbulle, të stiluara lehtë dhe në valë të lirshme.

Dua Lipa u pa e buzëqeshur dhe duke u argëtuar gjatë gjithë mbrëmjes, duke konfirmuar miqësinë e saj të ngushtë me aktoren Margot Robbie.


Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Unique Nicole/WireImage)

Dy yjet e Hollywoodit qëndruan së bashku dhe realizuan një sërë fotografish, duke u përqafuar dhe duke shkëmbyer të qeshura në tapetin e kuq.

Dua Lipa dhe Margot Robbie në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Getty Images

Më vonë, gjatë darkës, miqtë u ulën së bashku dhe vazhduan të shijonin mbrëmjen, ku Dua Lipa nderoi Margot Robbie me çmimin “Prodhuesja artistike e vitit”.

Bebe Rexha dhe Dua Lipa nominohen në 'Grammy Awards 2024'
Lexo po ashtu Bebe Rexha dhe Dua Lipa nominohen në 'Grammy Awards 2024'

Lidhja e tyre dhe gëzimi i ndjerë në prani të njëra-tjetrës ishin vërtet në qendër të vëmendjes gjatë këtij eventi të rëndësishëm.

Yjet kanë punuar së bashku në filmin e famshëm të regjisores Greta Gerwig, “Barbie”.

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Unique Nicole/WireImage)

Dua luan rolin e sirenës “Barbie” në këtë film, gjersa këndon edhe kolonën zanore të titulluar “Dance The Night”, ndërkohë Margot Robbie ka rolin kryesor në film. /Telegrafi/

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Unique Nicole/WireImage)

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Robin L Marshall/FilmMagic)

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Robin L Marshall/FilmMagic)

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Kayla Oaddams/Getty Images)

Dua Lipa në “Variety Power Of Women 2023” (Foto: Rodin Eckenroth/Variety via Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori