LAJMI I FUNDIT:
Dua Lipa

Dua Lipa

2861 Artikuj

Info

 

 

“Është ftuar gjithmonë” – a do të jetë Rita Ora ndonjëherë në Sunny Hill Festival?

“Është ftuar gjithmonë” – a do të jetë Rita Ora ndonjëherë në Sunny Hill Festival?

Muzikë
Dua Lipa konfirmon ardhjen në Kosovë, sjell disa fotografi

Dua Lipa konfirmon ardhjen në Kosovë, sjell disa fotografi

Yjet
Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Dua Lipa mbërrin në Prishtinë

Yjet
Dua Lipa: Mezi po pres që të kthehem në vendlindje

Dua Lipa: Mezi po pres që të kthehem në vendlindje

Yjet
Dukagjin Lipa thotë se Dua lexon shumë dhe se nuk kalon kohë në telefon

Dukagjin Lipa thotë se Dua lexon shumë dhe se nuk kalon kohë në telefon

Yjet
Dukagjin Lipa vjen me detaje për Sunny Hill dhe Dua Lipën

Dukagjin Lipa vjen me detaje për Sunny Hill dhe Dua Lipën

Muzikë
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”!

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”!

Magazina
Të gjithë pjesëmarrësit në festivalin Sunny Hill lirohen nga pagesa e transportit publik

Të gjithë pjesëmarrësit në festivalin Sunny Hill lirohen nga pagesa e transportit publik

Muzikë
Dua Lipa tërheq vëmendjen me një ansambël të bardhë, ndërsa mahnit turmën  në koncertin në Portugali

Dua Lipa tërheq vëmendjen me një ansambël të bardhë, ndërsa mahnit turmën në koncertin në Portugali

Yjet
Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në ‘Wembley’, të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Interesim i jashtëzakonshëm për koncertin e Dua Lipës në ‘Wembley’, të gjitha biletat shiten për pesë minuta

Muzikë
Ledri Vula fotografohet me vëllanë e Dua Lipës, Gjinin

Ledri Vula fotografohet me vëllanë e Dua Lipës, Gjinin

Yjet
Dua Lipa duket tejet atraktive me një bluzë transparente, teksa performon para mijëra fansave në Madrid

Dua Lipa duket tejet atraktive me një bluzë transparente, teksa performon para mijëra fansave në Madrid

Yjet
Dukja fantastike e Dua Lipës në “Rock Wercher Festival” në Belgjikë

Dukja fantastike e Dua Lipës në “Rock Wercher Festival” në Belgjikë

Yjet
Dua Lipa më në fund pas tri vitesh merr leje nga Komuna e Londrës për të rinovuar bodrumin në shtëpinë e saj milionëshe

Dua Lipa më në fund pas tri vitesh merr leje nga Komuna e Londrës për të rinovuar bodrumin në shtëpinë e saj milionëshe

Yjet
Dua Lipa shkruan histori: Të tri albumet e karrierës së saj janë në listën e 10 albumeve më të shitura në Mbretërinë e Bashkuar

Dua Lipa shkruan histori: Të tri albumet e karrierës së saj janë në listën e 10 albumeve më të shitura në Mbretërinë e Bashkuar

Muzikë
Dua Lipa zyrtarizon lidhjen me Callum Turner edhe në Instagram – publikon disa momente të lumtura të tyre

Dua Lipa zyrtarizon lidhjen me Callum Turner edhe në Instagram – publikon disa momente të lumtura të tyre

Yjet
“Ajo nuk pati durim ta dëgjonte”, Dua Lipa kritikohet për reagimin ndaj një artisti e ri që e ndaloi për t’i performuar diçka spontante

“Ajo nuk pati durim ta dëgjonte”, Dua Lipa kritikohet për reagimin ndaj një artisti e ri që e ndaloi për t’i performuar diçka spontante

Yjet
Dua Lipa do të mbajë koncertin e saj më të madh deri më tani në Wembley Stadium qershorin e ardhshëm – pasi mahniti me performancën e saj në Glastonbury

Dua Lipa do të mbajë koncertin e saj më të madh deri më tani në Wembley Stadium qershorin e ardhshëm – pasi mahniti me performancën e saj në Glastonbury

Yjet
Dua Lipa shkëmben puthje pasionante me të dashurin, ndërsa festojnë deri në orët e para të mëngjesit në Glastonbury

Dua Lipa shkëmben puthje pasionante me të dashurin, ndërsa festojnë deri në orët e para të mëngjesit në Glastonbury

Yjet
Dua Lipa u përgjigjet akuzave se nuk po këndonte live, gjatë setit kryesor të Glastonbury

Dua Lipa u përgjigjet akuzave se nuk po këndonte live, gjatë setit kryesor të Glastonbury

Yjet
Dua Lipa shoqërohet me të dashurin e saj Callum Turner, pas performancës fantastike në Glastonbury

Dua Lipa shoqërohet me të dashurin e saj Callum Turner, pas performancës fantastike në Glastonbury

Yjet
Dua Lipa e bën të qartë mbështetjen e saj për Gazën, duke vrapuar drejt flamurit të Palestinës gjatë performancës në Glastonbury

Dua Lipa e bën të qartë mbështetjen e saj për Gazën, duke vrapuar drejt flamurit të Palestinës gjatë performancës në Glastonbury

Yjet
Dua Lipa shkruan histori në Glastonbury – BBC me lëvdata të mëdha për artisten shqiptare

Dua Lipa shkruan histori në Glastonbury – BBC me lëvdata të mëdha për artisten shqiptare

Muzikë
Dua Lipa thotë se e kritikon Izraelin ‘për të mirën e përgjithshme’

Dua Lipa thotë se e kritikon Izraelin ‘për të mirën e përgjithshme’

Yjet


mob5