LAJMI I FUNDIT:

U diskriminua në nominime, Margot Robbie shkon e veshur në të zeza si për funeral në “Oscars 2024”

U diskriminua në nominime, Margot Robbie shkon e veshur në të zeza si për funeral në “Oscars 2024”

Margot Robbie ka shkaktuar një stuhi në rrjetet sociale pasi mbërriti në tapetin e kuq të “Oscars 2024” në Los Angeles të dielën, duke veshur një ngjyrë të papritur.

Aktorja 33-vjeçare, filmi hit i së cilës “Barbie” ka tetë nominime, përfundoi serinë e saj të pamjeve rozë në ceremonitë e çmimeve, ndërsa ndryshoi ngjyrën në “Oscars 2024”, duke u shfaqur e veshur me një fustan të zi nga marka “Versace”, shkruan DailyMail.

Bukuroshja australiane tregoi fizikun e saj të hollë në pamjen e ndritshme dhe të strukturuar me ndihmën e stilistit Andrew Mukamal.


Fustani metalik është nga koleksioni i vjeshtës 2024 të shtëpisë së modës. Ai kishte një qafë të lehtë të pjerrët dhe disa shirita tërheqëse në ije, duke krijuar një siluetë të bukur me formë rëre. Robbie shoqëroi veshjen me një byzylyk dhe unazë të vjetër me dy ton nga “Fred Leighton”.

Ajo mbajti pamjen e saj të thjeshtë, duke stiluar flokët e saj të arta me një ndarje të saktë në mes dhe një teksturë të lehtë ndërsa flokët binin mbi shpinën e saj.

Regjisorja dukej mahnitshëm me një fytyrë me grim të përshtatshëm me tone të përshtatura me ngjyrën breskë. Ajo ishte e shoqëruar në ngjarjen me yje nga bashkëshorti i saj, Tom Ackerley.

Producenti i filmit, gjithashtu 33 vjeç, e shoqëroi gruan e tij i veshur me një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë të zezë.

Pavarësisht tetë nominimeve të mahnitshme të filmit “Barbie”, Robbie nuk ishte nominuar për aktoren më të mirë, ndërsa Greta Gerwig nuk ishte nominuar për regjisoren më të mirë.

Shumë fansa të filmit “Barbie” i kanë cilësuar si diskriminuese nominimet e sivjetme të “Oscars” ndaj filmit në fjalë, i cili ishte filmi më i shitur i vitit të kaluar.  /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Kalo në kategori