LAJMI I FUNDIT:

E rregulluar për të joshur, zgjedhja e modës së Margot Robbie: Fustan korsetë që i vë në pah figurën e admiruar

E rregulluar për të joshur, zgjedhja e modës së Margot Robbie: Fustan korsetë që i vë në pah figurën e admiruar
(Foto: Pexels)

Margot Robbie vërtet mund t’ju lërë pa mend, veçanërisht kur bëhet fjalë për evenimete të veçanta.

Aktorja australiane shkëlqeu në premierën e filmit të ri “Saltburn” që u mbajt në Los Angeles.

Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie
Lexo po ashtu Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie
(Foto: Getty Images)

Për këtë rast, 33-vjeçarja kishte veshur një fustan korsetë ngjyrë kafe që i vinte në pah në mënyrë perfekte figurën e saj të përsosur.


Edhe pse pjesa e sipërme e fustanit është shumë provokuese, pjesa e poshtme nuk zbulon thuajse asgjë dhe aktorja e ka kompletuar këtë kreacion origjinal dhe sfidues me një gjerdan efektiv.

(Foto: Getty Images)
Njëra nga femrat më të bukura, Margot Robbie hipnotizon me fotografitë e fundit
Lexo po ashtu Njëra nga femrat më të bukura, Margot Robbie hipnotizon me fotografitë e fundit

Grimi ishte në tone toke dhe i përshtatej në mënyrë të përkryer pamjes së përgjithshme të bukuroshes, e cila u shpall nga Maxim Australia si femra më me ndikim dhe më e suksesshme për vitin 2023. /Telegrafi/

(Foto: Getty Images)