LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie duket shumë simpatike, teksa arrin e vetme në Australi

Margot Robbie duket shumë simpatike, teksa arrin e vetme në Australi

Margot Robbie dukej shumë rastësore teksa u ul në Brisbane, Australi pasi udhëtoi vetë drejt shtetit të saj.

Aktorja australiane, 33 vjeçe, bëri një mbërritje e vetme në Aeroportin Ndërkombëtar të Brisbane të shtunën një javë përpara ndarjes së çmimeve AACTA 2024.

Ajo do të paraqitet në eventin e mbushur me yje, të mbajtur të shtunën, më 10 shkurt në Gold Coast, ku do të marrë çmimin AACTA Trailblazer, shkruan DailyMail.


Margot doli me një palë pantallona të gjelbra të zbehta dhe një bluzë të bardhë.

Ylli i “Barbie” e kombinoi dukjen e saj me disa atlete të bardha komode dhe mbante një çantë të madhe mbi njërën supe.

Flokët e saj bionde ishin të stiluara dhe të drejtuara në pjesën e mesme, ndërsa ajo zgjodhi një gamë grimi natyral me buzë nudo.

Ajo mori ndihmë nga ekuipazhi i aeroportit dhe sigurimi i saj, të cilët e çuan bagazhin e saj përmes terminalit dhe në një automjet që e priste mbërritjen e saj.

Ardhja e Margot në Queensland vjen përpara prezantimit të çmimit AACTA Trailblazer të këtij viti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Rrëfeu se djali i vuan nga autizmi dhe se ka parë që një kohë, Meriton Mjekiqi i bën dedikimin emocionues për ditëlindje

Magazina
Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Njoftoi pensionimin nga kombëtarja e Zvicrës, Fatmir Spahiu i drejtohet Shaqirit: Faleminderit për përfaqësimin e dinjitetshëm

Magazina
E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

E martuar me një biznesmen të famshëm italian? Ku ndodhet tani zeshkania që u fotografua me Rike Roçin në stadium

Magazina
Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Melania Trump thyen heshtjen pas tentativës për vrasjen e Donald Trump

Magazina
Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Cozman thyen heshtjen, zbulon nëse është rikthyer me Tunën

Magazina
“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

“Lidhje e thellë, pasion i përbashkët” - Diola Dosti dhe Erolld Belegu mahnitin me fotosesionin e tyre të mrekullueshëm

Magazina
Kalo në kategori