LAJMI I FUNDIT:

Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Margot Robbie duket gati për pasarelë me një ansambël xhinsi, teksa ecën nëpër qytetin e New Yorkut

Faza “Barbie” e Margot Robbie mund të ketë mbaruar, por ajo dëshmoi se mund të duket e mrekullueshme ende në një ansambël xhinsi, ndërsa ishte në New York të premten.

Aktorja 33-vjeçare, e cila dukej elegante në Manhattan në fillim të kësaj jave, kishte veshur një xhaketë dhe xhinse të gjera.

Ajo ka aksesuar me një palë syze dielli në modë, një gjerdan të hollë ari dhe një palë vathë rrathë, shkruan DailyMail.


Faza Barbie e Margot Robbie mund të ketë mbaruar, por ajo dëshmoi se ende mund të tundte një ansambël të modës të dyfishtë xhins ndërsa ishte në New York City të premten.

Flokët e saj bionde i kishte të ndara në mes dhe të lëshuara drejt në supet e saj.

Ylli zgjodhi një grim, i cili e bënte lëkurën e saj të shkëlqente dhe tregonte bukurinë e saj natyrale. /Telegrafi/

Aktorja 33-vjeçare – e cila ne ligjin e fundit dukej elegante në Manhattan në fillim të kësaj jave – kishte veshur një buton xhins të madh me xhinse të gjera.

Starleta e Barbie zgjodhi një grim me shkëlqim që e bënte lëkurën e saj të shkëlqente dhe tregonte bukurinë e saj natyrale.

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Magazina
Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Magazina
Kalo në kategori