LAJMI I FUNDIT:

Los Angeles Clippers

155 Artikuj

Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

Lakers dhe Clippers marrin fitore të mëdha në ‘Play-Off’, triumfojnë në udhëtim ndaj Memphis dhe Phoenix

NBA
Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

Miami Heat dhe Minnesota Timberwolves marrin biletat e fundit, mësohen çiftet e ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Pelicans marrin fitore shumë të rëndësishme ndaj Clippers

Pelicans marrin fitore shumë të rëndësishme ndaj Clippers

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Bulls, bëjnë hap të madh drejt ‘Play-Off’

Clippers triumfojnë ndaj Bulls, bëjnë hap të madh drejt ‘Play-Off’

NBA
Clippers marrin fitore të lehtë ndaj Thunder

Clippers marrin fitore të lehtë ndaj Thunder

NBA
Clippers marrin fitore të rëndësishme ndaj Warriors, Lakers befasohet nga Rockets

Clippers marrin fitore të rëndësishme ndaj Warriors, Lakers befasohet nga Rockets

NBA
Spektakël me dy vazhdime, Kings triumfojnë në udhëtim te Clippers

Spektakël me dy vazhdime, Kings triumfojnë në udhëtim te Clippers

NBA
Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Suns

Clippers marrin fitore të madhe në udhëtim te Suns

NBA
Irving debuton me fitore për Dallasin, triumfojnë në udhëtim te Clippers

Irving debuton me fitore për Dallasin, triumfojnë në udhëtim te Clippers

NBA
Tatum dhe Brown të pandalshëm, Celtics triumfojnë ndaj Clippers

Tatum dhe Brown të pandalshëm, Celtics triumfojnë ndaj Clippers

NBA
LA Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Minnesotan

LA Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Minnesotan

NBA
LA Clippers dhe Brooklyn Nets triumfojnë në derbit lokal

LA Clippers dhe Brooklyn Nets triumfojnë në derbit lokal

NBA
Lakers pësojnë një tjetër humbje, tani nga rivali lokal

Lakers pësojnë një tjetër humbje, tani nga rivali lokal

NBA
Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

NBA
Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers

Prezantuesja e NBA rrëshqiti me take dhe pësoi një rrëzim të rëndë pasi intervistoi basketbollistin e Clippers

NBA
Clippers fitojnë derbin lokal ndaj Lakers

Clippers fitojnë derbin lokal ndaj Lakers

NBA
Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

NBA
Miami Heat turpëron kampionin, e mposhtë me 42 pikë diferencë

Miami Heat turpëron kampionin, e mposhtë me 42 pikë diferencë

NBA
Mrekullia e Suns vazhdon, tani janë kampionë të Perëndimit dhe finalist në NBA

Mrekullia e Suns vazhdon, tani janë kampionë të Perëndimit dhe finalist në NBA

NBA
Clippers marrin fitoren e parë në finalen e Perëndimit

Clippers marrin fitoren e parë në finalen e Perëndimit

NBA
Phoenix Suns fitojnë ndeshjen e parë finale të Konferencës së Perëndimit

Phoenix Suns fitojnë ndeshjen e parë finale të Konferencës së Perëndimit

NBA
Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

NBA
Spektakël basketbolli në ndeshjet e para të ‘Play-Off’-it në NBA

Spektakël basketbolli në ndeshjet e para të ‘Play-Off’-it në NBA

NBA
Clippers vazhdojnë me fitore, Nets befasohen nga Toronto

Clippers vazhdojnë me fitore, Nets befasohen nga Toronto

NBA