LAJMI I FUNDIT:

Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Blero ndahet përfundimisht nga e dashura e tij

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka konfirmuar ndarjen nga e dashura e tij e fundit.

Lajmi është konfirmuar “Prive”, ku në një kronikë të javës ka bërë të ditur se çifti, i cili ka qenë shumë i komentuar në media, tashmë ka marrë rrugë të ndara.

Blero dhe ish-e dashura e tij u bënë qendra e vëmendjes së shtypit rozë veçanërisht pas largimit të tij nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova 2”. Ata u panë bashkë në një ngjarje pas-finale të spektaklit, duke ngjallur më shumë kureshtjen rreth marrëdhënies së tyre.


E dashura e re Bleros (Foto: Telegrafi)

Vetë Blero është një figurë e njohur në skenën muzikore shqiptare dhe ka qenë pjesë e disa ndarjeve publike në të kaluarën.

Ai më parë ka qenë i martuar me aktoren e njohur Teuta Krasniqi, me të cilën ka edhe një vajzë. Pas kësaj, ai ishte në një lidhje me modelen Afrona Dika, me të cilën gjithashtu martesa nuk i zgjati shumë.

Zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros
Lexo po ashtu Zbulohet identiteti i të dashurës misterioze të Bleros

Blero, i cili ka një karrierë të gjatë dhe të suksesshme si këngëtar dhe kompozitor, vazhdon të jetë i fokusuar në projekte muzikore të reja dhe në angazhimet e tij profesionale.

Me një histori të pasur në skenë dhe eksperienca të ndryshme në jetën personale, ai ka treguar fortësi në menaxhimin e jetës publike dhe private. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori