LAJMI I FUNDIT:

Kupa e Italisë

133 Artikuj

Zbulohet se sa para do të fitojnë finalistët e Kupës së Italisë

Zbulohet se sa para do të fitojnë finalistët e Kupës së Italisë

Serie A
Fiorentina i bashkohet Interit në finalen e Kupës së Italisë

Fiorentina i bashkohet Interit në finalen e Kupës së Italisë

Serie A
Allegri ofendoi drejtuesit e Interit, pastaj iu tha se do të përfundojnë të gjashtit në Serie A duke humbur sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve

Allegri ofendoi drejtuesit e Interit, pastaj iu tha se do të përfundojnë të gjashtit në Serie A duke humbur sezonin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve

Serie A
Notat e lojtarëve, Interi 1-0 Juventus: Onan më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Interi 1-0 Juventus: Onan më i miri në fushë

Serie A
Interi kalon në finale të Kupës së Italisë, vendos goli i Dimarcos

Interi kalon në finale të Kupës së Italisë, vendos goli i Dimarcos

Serie A
Një karton i verdhë ua humb finale – emrat që rrezikojnë të mungojnë në ndeshjen e madhe në rast ndëshkimi

Një karton i verdhë ua humb finale – emrat që rrezikojnë të mungojnë në ndeshjen e madhe në rast ndëshkimi

Serie A
Sanksionohen 171 tifozë të Juventusit për fyerjet raciste ndaj Lukakut

Sanksionohen 171 tifozë të Juventusit për fyerjet raciste ndaj Lukakut

Serie A
Zyrtare: Hiqet pezullimi i Lukakut nga presidenti i FIGC, Gravina – ai mund të luajë ndaj Juventusit

Zyrtare: Hiqet pezullimi i Lukakut nga presidenti i FIGC, Gravina – ai mund të luajë ndaj Juventusit

Serie A
FIGC mund të falë dënimin e Lukakut, ai pritet të luajë ndaj Juventusit

FIGC mund të falë dënimin e Lukakut, ai pritet të luajë ndaj Juventusit

Serie A
Interi humb apelin, Lukaku do të mungojë ndaj Juventusit

Interi humb apelin, Lukaku do të mungojë ndaj Juventusit

Serie A
Romelu Lukaku u përjashtua kundër Juventusit për shkak të asaj që tha, jo për atë që bëri

Romelu Lukaku u përjashtua kundër Juventusit për shkak të asaj që tha, jo për atë që bëri

Serie A
Roc Nation Sports International i thotë Juventusit të kërkojë falje për abuzimin racist ndaj Romelu Lukakut

Roc Nation Sports International i thotë Juventusit të kërkojë falje për abuzimin racist ndaj Romelu Lukakut

Serie A
Inzaghi me reagim të ashpër për kartonët e kuq ndaj Lukakut dhe Handanovicit

Inzaghi me reagim të ashpër për kartonët e kuq ndaj Lukakut dhe Handanovicit

Serie A
Del Piero kthehet në Allianz Stadium për ndeshjen Juventus-Inter në Kupën e Italisë

Del Piero kthehet në Allianz Stadium për ndeshjen Juventus-Inter në Kupën e Italisë

Serie A
Analizë dhe formacionet e mundshme për derbin në Kupën e Italisë: Juventus – Inter

Analizë dhe formacionet e mundshme për derbin në Kupën e Italisë: Juventus – Inter

Serie A
Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Caktohen datat për ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Roma eliminohet nga Kupa e Italisë, pëson në shtëpi nga Cremonese

Roma eliminohet nga Kupa e Italisë, pëson në shtëpi nga Cremonese

Serie A
Interi kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, goli i Darmian vendos ndeshjen

Interi kalon në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, goli i Darmian vendos ndeshjen

Serie A
Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Orari dhe çiftet çerekfinale në Kupën e Italisë

Serie A
Juventusi mposht Monzan falë magjisë së Chieasas, kalon në çerekfinale

Juventusi mposht Monzan falë magjisë së Chieasas, kalon në çerekfinale

Serie A
Spalletti shpjegon eliminimin e Napolit nga Kupa e Italisë

Spalletti shpjegon eliminimin e Napolit nga Kupa e Italisë

Serie A
Roma i falet magjisë së Dybalas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Roma i falet magjisë së Dybalas, kalon në çerekfinale të Kupës së Italisë

Serie A
Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Mrekullia Torino, me dhjetë lojtarë fiton ndaj Milanit në vazhdime

Serie A
Interit iu deshën 120 minuta për të eliminuar Parman nga Kupa e Italisë

Interit iu deshën 120 minuta për të eliminuar Parman nga Kupa e Italisë

Serie A