LAJMI I FUNDIT:

Kriptovaluta

722 Artikuj

Coinbase do të pushojë nga puna 1100 punëtorë, pasi që po vazhdon të bie vlera e Bitcoin

Coinbase do të pushojë nga puna 1100 punëtorë, pasi që po vazhdon të bie vlera e Bitcoin

Botë
Bitcoin në nivelin më të ulët që nga dhjetori i 2020-së

Bitcoin në nivelin më të ulët që nga dhjetori i 2020-së

Botë
Platforma më e madhe e tregtimit të kriptovalutave ndalë përkohësisht pagesat në Bitcoin, bie vlera e kriptovalutës nën 24 mijë dollarë

Platforma më e madhe e tregtimit të kriptovalutave ndalë përkohësisht pagesat në Bitcoin, bie vlera e kriptovalutës nën 24 mijë dollarë

Botë
Vlera e Bitcoinit po bie ndjeshëm, brenda një jave zhvlerësohet me 20 për qind

Vlera e Bitcoinit po bie ndjeshëm, brenda një jave zhvlerësohet me 20 për qind

Botë
Kompania Youtube akuzohet për dështimin në ndalimin e lidhjeve të rreme ‘live’ në emër të Elon Musk

Kompania Youtube akuzohet për dështimin në ndalimin e lidhjeve të rreme ‘live’ në emër të Elon Musk

Lajme Teknologji
“Kripto sateliti” i parë lansohet në orbitë falë kompanisë SpaceX

“Kripto sateliti” i parë lansohet në orbitë falë kompanisë SpaceX

Lajme Teknologji
Afro gjysmë milioni amerikanë që investuan vitin e kaluar në kriptovaluta, fituan qindra mijëra dollarë

Afro gjysmë milioni amerikanë që investuan vitin e kaluar në kriptovaluta, fituan qindra mijëra dollarë

Financa
Fitimet me kriptovaluta dhe rrjete sociale – Ministria e Financave bën thirrje për deklarimin e të ardhurave personale

Fitimet me kriptovaluta dhe rrjete sociale – Ministria e Financave bën thirrje për deklarimin e të ardhurave personale

Financa
Policia gjen 104 aparate për prodhimin e Bitcoinit në Prishtinë

Policia gjen 104 aparate për prodhimin e Bitcoinit në Prishtinë

Kronika e Zezë
“Fundi i Botës” për tregun e kriptomonedhave

“Fundi i Botës” për tregun e kriptomonedhave

Botë
Policia në Mitrovicë realizon bastisje dhe gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Policia në Mitrovicë realizon bastisje dhe gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave

Kronika e Zezë
El Salvador blenë edhe 500 kriptovaluta Bitcoin

El Salvador blenë edhe 500 kriptovaluta Bitcoin

Botë
Çmimi i Bitcoin po bie ndjeshëm – pse po ndodh kjo?

Çmimi i Bitcoin po bie ndjeshëm – pse po ndodh kjo?

Botë
‘Fundoset’ Bitcoin, vlera i bie për 50 për qind

‘Fundoset’ Bitcoin, vlera i bie për 50 për qind

Botë
Si mund të shkaktojnë një krizë financiare kriptovalutat?

Si mund të shkaktojnë një krizë financiare kriptovalutat?

Botë
Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave në Frashër të Mitrovicës

Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave në Frashër të Mitrovicës

Siguri
Ai është njeriu i dytë më i pasur i kriptomonedhave në botë – historia interesante e 30-vjeçarit që po e fal pasurinë miliardëshe

Ai është njeriu i dytë më i pasur i kriptomonedhave në botë – historia interesante e 30-vjeçarit që po e fal pasurinë miliardëshe

Botë
Komisioni për Ekonomi pritet të caktoj ekspertin për hartimin e Projektligjit për Kriptovalutat

Komisioni për Ekonomi pritet të caktoj ekspertin për hartimin e Projektligjit për Kriptovalutat

Financa
India po shndërrohet në një superfuqi të kriptovalutave – investitorët e rinj preferojnë më shumë Bitcoinin sesa arin

India po shndërrohet në një superfuqi të kriptovalutave – investitorët e rinj preferojnë më shumë Bitcoinin sesa arin

Botë
FBI thotë se hakerët e Koresë së Veriut vodhën më shumë se 600 milionë dollarë në kriptovaluta

FBI thotë se hakerët e Koresë së Veriut vodhën më shumë se 600 milionë dollarë në kriptovaluta

Lajme Teknologji
Ky automjet plotësisht elektrik minon kriptovaluta derisa është i parkuar

Ky automjet plotësisht elektrik minon kriptovaluta derisa është i parkuar

Auto Lajme
Pse kriptovalutat nuk do ta shpëtojnë Rusinë nga sanksionet ekonomike?

Pse kriptovalutat nuk do ta shpëtojnë Rusinë nga sanksionet ekonomike?

Botë
Zbulohet laboratori i kriptomonedhave në Malësinë e Madhe

Zbulohet laboratori i kriptomonedhave në Malësinë e Madhe

Shqipëri
Në tregun e kriptovalutave, çmimi i Bitcoinit ngjitet në rreth 43 mijë dollarë

Në tregun e kriptovalutave, çmimi i Bitcoinit ngjitet në rreth 43 mijë dollarë

Botë