LAJMI I FUNDIT:

Kriptovaluta

732 Artikuj

Si mund të shkaktojnë një krizë financiare kriptovalutat?

Si mund të shkaktojnë një krizë financiare kriptovalutat?

Botë
Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave në Frashër të Mitrovicës

Policia gjen 12 aparate për prodhimin e kriptovalutave në Frashër të Mitrovicës

Siguri
Ai është njeriu i dytë më i pasur i kriptomonedhave në botë – historia interesante e 30-vjeçarit që po e fal pasurinë miliardëshe

Ai është njeriu i dytë më i pasur i kriptomonedhave në botë – historia interesante e 30-vjeçarit që po e fal pasurinë miliardëshe

Botë
Komisioni për Ekonomi pritet të caktoj ekspertin për hartimin e Projektligjit për Kriptovalutat

Komisioni për Ekonomi pritet të caktoj ekspertin për hartimin e Projektligjit për Kriptovalutat

Financa
India po shndërrohet në një superfuqi të kriptovalutave – investitorët e rinj preferojnë më shumë Bitcoinin sesa arin

India po shndërrohet në një superfuqi të kriptovalutave – investitorët e rinj preferojnë më shumë Bitcoinin sesa arin

Botë
FBI thotë se hakerët e Koresë së Veriut vodhën më shumë se 600 milionë dollarë në kriptovaluta

FBI thotë se hakerët e Koresë së Veriut vodhën më shumë se 600 milionë dollarë në kriptovaluta

Lajme Teknologji
Ky automjet plotësisht elektrik minon kriptovaluta derisa është i parkuar

Ky automjet plotësisht elektrik minon kriptovaluta derisa është i parkuar

Auto Lajme
Pse kriptovalutat nuk do ta shpëtojnë Rusinë nga sanksionet ekonomike?

Pse kriptovalutat nuk do ta shpëtojnë Rusinë nga sanksionet ekonomike?

Botë
Zbulohet laboratori i kriptomonedhave në Malësinë e Madhe

Zbulohet laboratori i kriptomonedhave në Malësinë e Madhe

Shqipëri
Në tregun e kriptovalutave, çmimi i Bitcoinit ngjitet në rreth 43 mijë dollarë

Në tregun e kriptovalutave, çmimi i Bitcoinit ngjitet në rreth 43 mijë dollarë

Botë
Lagarde: Rusia po i përdor kriptovalutat për t’iu shmangur sanksioneve

Lagarde: Rusia po i përdor kriptovalutat për t’iu shmangur sanksioneve

Botë
Coinbase bllokon mbi 25 mijë llogari të kriptovalutave të lidhura me Rusinë

Coinbase bllokon mbi 25 mijë llogari të kriptovalutave të lidhura me Rusinë

Botë
G7 dhe BE-ja duan të parandalojnë Rusinë që të anashkalojë sanksionet duke përdorur kriptomonedhat

G7 dhe BE-ja duan të parandalojnë Rusinë që të anashkalojë sanksionet duke përdorur kriptomonedhat

Botë
Miliona dollarë në kriptovaluta po jepen për Ukrainën, një donator i panjohur ka dhuruar Bitcoin me vlerë 3 milionë dollarë

Miliona dollarë në kriptovaluta po jepen për Ukrainën, një donator i panjohur ka dhuruar Bitcoin me vlerë 3 milionë dollarë

Nga Bota
Bie vlera e Bitcoinit pasi forcat ushtarake ruse sulmojnë Ukrainën

Bie vlera e Bitcoinit pasi forcat ushtarake ruse sulmojnë Ukrainën

Botë
FED ua ka ndaluar zyrtarëve të lartë të tregtojnë me aksione, obligacione dhe kriptovaluta

FED ua ka ndaluar zyrtarëve të lartë të tregtojnë me aksione, obligacione dhe kriptovaluta

Botë
Sa para duhet të investoni në kriptovaluta nëse jeni fillestar?

Sa para duhet të investoni në kriptovaluta nëse jeni fillestar?

Botë
Policia me aksion kundër kriptovalutave në veri

Policia me aksion kundër kriptovalutave në veri

Kronika e Zezë
Pranimi i Bitcoinit si mjet pagese e rrit ekonominë e El Salvadorit me mbi 10 për qind

Pranimi i Bitcoinit si mjet pagese e rrit ekonominë e El Salvadorit me mbi 10 për qind

Botë
Miliarderët po nguten të blejnë kriptovaluta, njëri prej tyre tregoi pse po ndodh kjo?

Miliarderët po nguten të blejnë kriptovaluta, njëri prej tyre tregoi pse po ndodh kjo?

Financa
A do të tatimohen ndonjëherë kriptovalutat – disa amerikane kanë dhënë propozimet e tyre

A do të tatimohen ndonjëherë kriptovalutat – disa amerikane kanë dhënë propozimet e tyre

Botë
Pse Dogecoin është kriptovaluta më e preferuar e Elon Muskut?

Pse Dogecoin është kriptovaluta më e preferuar e Elon Muskut?

Botë
Bitcoin merr një goditje nga frika e rritjes së normave të interesit

Bitcoin merr një goditje nga frika e rritjes së normave të interesit

Botë
Vlera e Bitcoinit ka filluar të rikuperohet

Vlera e Bitcoinit ka filluar të rikuperohet

Botë