LAJMI I FUNDIT:

Jesus Vallejo

42 Artikuj

Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

Drejtuesit e Real Madridit kërkojnë të shesin gjashtë lojtarë këtë verë

La Liga
Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

Nëntë lojtarët që Real Madridi do të ishte i lumtur t’i largonte këtë verë

La Liga
Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Shkumbin Pireva
Analisti i gjyqtarëve nuk pajtohet me penalltinë e dhënë te Atletico në derbin me Realin

Analisti i gjyqtarëve nuk pajtohet me penalltinë e dhënë te Atletico në derbin me Realin

La Liga
Shqetësime te Real Madridi para ndeshjes me Chelseat, një lojtar rezulton pozitiv me COVID-19

Shqetësime te Real Madridi para ndeshjes me Chelseat, një lojtar rezulton pozitiv me COVID-19

Liga e Kampionëve
Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

Gjashtë lojtarët që planifikon t’i shesë Reali për të nënshkruar me Mbappe dhe Haaland

La Liga
Askush nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid – klubi i gatshëm të hap derën, por edhe ofertat mungojnë

Askush nuk dëshiron të largohet nga Real Madrid – klubi i gatshëm të hap derën, por edhe ofertat mungojnë

La Liga
Cila skuadër është më e mirë, formacioni i Real Madridit me moshë mesatare 31 apo 21.6 vjet?

Cila skuadër është më e mirë, formacioni i Real Madridit me moshë mesatare 31 apo 21.6 vjet?

La Liga
Orët e fundit të afatit kalimtar me shumë zhvillime te Real Madridi: Mund të largohen tre lojtarë

Orët e fundit të afatit kalimtar me shumë zhvillime te Real Madridi: Mund të largohen tre lojtarë

Premier League
Unitedi kryen detyrën në ndeshjen kthyese ndaj Granadas dhe vazhdon në gjysmëfinale

Unitedi kryen detyrën në ndeshjen kthyese ndaj Granadas dhe vazhdon në gjysmëfinale

Liga e Evropës
Reali planifikon t’i shesë nëntë lojtarë të huazuar për blerjen e Haaland ose Mbappe

Reali planifikon t’i shesë nëntë lojtarë të huazuar për blerjen e Haaland ose Mbappe

La Liga
Një shikim nga afër se çfarë po ndodhë me të huazuarit e Real Madridit nëpër skuadrat evropiane

Një shikim nga afër se çfarë po ndodhë me të huazuarit e Real Madridit nëpër skuadrat evropiane

La Liga
Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

La Liga
Jesus Vallejo mbetet te Granada edhe për një sezon

Jesus Vallejo mbetet te Granada edhe për një sezon

La Liga
Real Madridi fillon operacionin e shitjeve – shpreson të mbledh 180 milionë euro

Real Madridi fillon operacionin e shitjeve – shpreson të mbledh 180 milionë euro

La Liga
Spastrim i madh te Reali, klubi ia tregon derën e largimit 10 futbollistëve

Spastrim i madh te Reali, klubi ia tregon derën e largimit 10 futbollistëve

La Liga
Real Madridi përgatitë largimin e 12 lojtarëve – në mesin e tyre dhe disa super yje

Real Madridi përgatitë largimin e 12 lojtarëve – në mesin e tyre dhe disa super yje

La Liga
Real Madridi do ta ndërpresë huazimin e Vallejos te Wolves

Real Madridi do ta ndërpresë huazimin e Vallejos te Wolves

La Liga
Zyrtare: Wolves nënshkruan me Jesus Vallejo nga Real Madridi

Zyrtare: Wolves nënshkruan me Jesus Vallejo nga Real Madridi

Premier League
Pas Ceballos, Reali planifikon të shes edhe shtatë futbollistë

Pas Ceballos, Reali planifikon të shes edhe shtatë futbollistë

La Liga
Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve

Real Madridi ende i hapur për shitjen e nëntë lojtarëve

La Liga
Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

Real Madridi përshpejton largimet: Konfirmohen pesë largime për 105 milionë euro dhe shumë të tjerë janë afër

La Liga
Formacioni i të padëshiruarve të Zidanes është më i mirë se shumica e ekipeve evropiane

Formacioni i të padëshiruarve të Zidanes është më i mirë se shumica e ekipeve evropiane

La Liga
Fillon ‘misioni fshesa’ te Real Madridi – 17 lojtarë do të largohen nga mbretërit

Fillon ‘misioni fshesa’ te Real Madridi – 17 lojtarë do të largohen nga mbretërit

La Liga