LAJMI I FUNDIT:

Gerhard Progni

58 Artikuj

Gjilani konfirmon zyrtarisht largimin e tetë futbollistëve

Gjilani konfirmon zyrtarisht largimin e tetë futbollistëve

Superliga
Zyrtare: Gerhard Progni futbollist i ri i Llapit

Zyrtare: Gerhard Progni futbollist i ri i Llapit

Superliga
Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i edicionit 2021/22 në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Progni fiton Këpucën e Artë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gerhard Progni shpallet “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Gerhard Progni shpallet “Ylli i Javës” në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 23-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i javës së 23-të në BKT Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Prishtina dhe Gjilani luajnë baras në trilerin e zhvilluar në Suharekë

Prishtina dhe Gjilani luajnë baras në trilerin e zhvilluar në Suharekë

Superliga
Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Telegrafi Sport zgjodhi më të mirët në Superligën e Kosovës për vitin 2021

Superliga
Lexuesit e Telegrafit e zgjedhin Ermal Krasniqin si më të mirin për stinorin vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës 2021/22

Lexuesit e Telegrafit e zgjedhin Ermal Krasniqin si më të mirin për stinorin vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës 2021/22

Superliga
Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Sondazh: Cili është lojtari më i mirë në BKT Superligën e Kosovës në sezonin vjeshtor 2021/22?

Superliga
Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i stinorit vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Formacioni më i mirë në BKT Superligë për javën e 18-të

Superliga
Gjilani fiton derbin ndaj Ballkanit dhe shpallet kampion vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Gjilani fiton derbin ndaj Ballkanit dhe shpallet kampion vjeshtor në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës së 12-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 10-të në BKT Superligë

Superliga
Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Top-shënuesit në BKT Superligën e Kosovës: Progni merr primatin, Uka pas tij

Superliga
Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Formacioni i javës së nëntë në BKT Superligë

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së shtatë në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së shtatë në Superligën e Kosovës

Superliga
Progni shpallet futbollisti i javës nga FFK

Progni shpallet futbollisti i javës nga FFK

Superliga
Shënoi nga gjuajtja e lirë, Progni: Fitorja ndaj Dritës, motiv për të vazhduar përpara

Shënoi nga gjuajtja e lirë, Progni: Fitorja ndaj Dritës, motiv për të vazhduar përpara

Superliga
Gjilani fiton derbin e madh ndaj Dritës

Gjilani fiton derbin e madh ndaj Dritës

Superliga
Gjilani fiton tre pikët e para në udhëtim te Feronikeli

Gjilani fiton tre pikët e para në udhëtim te Feronikeli

Superliga
Formacioni i xhiros së parë në Superligën e Kosovës

Formacioni i xhiros së parë në Superligën e Kosovës

Superliga
Koliçi dhe Progni vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Koliçi dhe Progni vazhdojnë kontratat me Gjilanin

Superliga