LAJMI I FUNDIT:

Suitë romantike për Kiarën dhe Luizin në BBVA – çifti do të qëndrojnë veçmas deri të martën

Suitë romantike për Kiarën dhe Luizin në BBVA – çifti do të qëndrojnë veçmas deri të martën

Në Big Brother VIP Albania banorët përballen vazhdimisht me lojëra të ndryshme.

Në lojën që patën gjatë kësaj jave atë të imitimeve, pati tre persona fitues: Kiara Tito, Gerti dhe Elvis Pupa.

Ata kishin një avantazh që të kërkonin ndonjë gjë nga ‘Vëllai i Madh’ dhe për këtë moderatorja diçka të bukur për të dhe partnerin e saj, Luizin.

Foto: Screenshot/Instagram

Atyre iu bë një ambient romantik, një suitë, në të cilën do të qëndrojnë veçmas deri të martën.

Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA
Lexo po ashtu Luizi përlotet nga një video-mesazh që merr nga motra dhe mbesat në BBVA

Çifti dukeshin të lumtur dhe menjëherë pas spektaklit u larguan për në dhomë, ku do hanin një darkë po ashtu larg të tjerëve.

Foto: Screenshot/Instagram

Ata tashmë po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit duke ndarë me publikun edhe momente tejet të bukura e romantike.

Theksojmë që mbrëmë nga Big Brother VIP Albania u largua Armaldo Kllogjeri. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina
Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Magazina
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori