LAJMI I FUNDIT:

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, u shpall fitues i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Ai qëndroi plot 103 ditë brenda këtij spektakli, gjersa arriti të marrë edhe çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

Pas fitores së tij reagime qenë të shumta dhe një të tillë së fundmi e bëri edhe artistja nga Ferizaj, Filloreta Raçi-Fifi.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja bëri një koment pas përfundimit të BBVK-së duke përgëzuar gjithë produksionin për realizimin e një ‘reality show’ të këtij lloji.

Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Stresi shpallet fitues i Big Brother VIP Kosova

“Stresi, e fitove vëlla”, shkroi fillimisht ajo.

“Big Brother VIP Kosova hallall për këtë edicion njerëzor, hallall. Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve”, shtoi mes tjerash 28-vjeçarja.

Kjo duket të jetë një ‘thumb’ për Big Brotherin në Shqipëri, pasi Fifi ishte pjesë në edicionin e parë dhe pati disa mosmarrëveshje me ta. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci shijojnë pushimet në Spanjë

Magazina
Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Magazina
I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

I kërkojnë të telefonojë Meritonin për t’ia kërkuar pesë mijë euro borxh, ja si reagon vëllai i Ilnisës në emision

Magazina
Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Pas pushimeve në Maldive, Diola Dosti dhe Erolld Belegu vizitojnë qytetin e bukur të Ulqinit

Magazina
Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Miriam Cani bëri ndryshimin në flokët e saj, i menjëhershëm ishte reagimi i Albanit

Magazina
Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Egla Ceno thotë se ajo dhe Luizi jetojnë në një pallat: U takuam një ditë në ashensor

Magazina
Kalo në kategori