LAJMI I FUNDIT:
Arkimed Lushaj - Stresi

Arkimed Lushaj - Stresi

598 Artikuj

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

Yjet
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Yjet
Ndërpret emisionin me një telefonatë – Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë – Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Yjet
Deklarata e papritur e Stresit: Kam qenë i lidhur me dy nga vajzat e Big Brother VIP Albania 3

Deklarata e papritur e Stresit: Kam qenë i lidhur me dy nga vajzat e Big Brother VIP Albania 3

Po Flitet
Takohen mes vete fituesit e dy edicioneve të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Lumbardh Salihu

Takohen mes vete fituesit e dy edicioneve të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Lumbardh Salihu

Yjet
Stresi i reagon ashpër Sara Gjordenit: Le një djalë jashtë që e priste dhe me besim e lejoi të futej në Big Brother

Stresi i reagon ashpër Sara Gjordenit: Le një djalë jashtë që e priste dhe me besim e lejoi të futej në Big Brother

Yjet
Stresi flet për fituesin e BBVK 2: Shqipja e meriton por nuk e fiton, e ka radhën dikush nga Kosova

Stresi flet për fituesin e BBVK 2: Shqipja e meriton por nuk e fiton, e ka radhën dikush nga Kosova

Yjet
Stresi sonte në Big Brother VIP Kosova 2

Stresi sonte në Big Brother VIP Kosova 2

Yjet
Stresi tregon se kë ka të preferuar në Big Brother VIP Albania 3

Stresi tregon se kë ka të preferuar në Big Brother VIP Albania 3

Yjet
Mes Noizyt e Stresit? Xhuli Nura befason me përgjigjen

Mes Noizyt e Stresit? Xhuli Nura befason me përgjigjen

Yjet
2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re “Fjalët e mia”

2 Ton dhe Stresi sjellin këngën e re “Fjalët e mia”

Yjet
Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Stresi dhe 2 Ton vijnë së shpejti me bashkëpunim

Muzikë
Stresi në mbështetje të Shqipes në BBVK 2: Bëhu e fortë, suksese

Stresi në mbështetje të Shqipes në BBVK 2: Bëhu e fortë, suksese

Yjet
Stresi i dërgon dron Vesës: Mbaje kokën lartë perëndeshë

Stresi i dërgon dron Vesës: Mbaje kokën lartë perëndeshë

Yjet
Stresi për Edona James: Është banorja më e sinqertë në Big Brother

Stresi për Edona James: Është banorja më e sinqertë në Big Brother

Yjet
Stresi, Il Ghost, Malsho, Riflo dhe Daxter sjellin këngën e re “Maybach”

Stresi, Il Ghost, Malsho, Riflo dhe Daxter sjellin këngën e re “Maybach”

Muzikë
Stresi premton plot këngë të reja gjatë dimrit

Stresi premton plot këngë të reja gjatë dimrit

Muzikë
Tha se është gjuajtur nga njerëzit e Stresit, reperi i reagon Cllevios: Nuk na e hedh dot, s’e humbas asnjë minutë pas jush

Tha se është gjuajtur nga njerëzit e Stresit, reperi i reagon Cllevios: Nuk na e hedh dot, s’e humbas asnjë minutë pas jush

Yjet
Stresi sjell këngën e re “S’ja keni idenë”

Stresi sjell këngën e re “S’ja keni idenë”

Muzikë
Stresi kërkon falje publike për sharjet: Kam qenë jashtë kontrollit

Stresi kërkon falje publike për sharjet: Kam qenë jashtë kontrollit

Yjet
Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton

Stresi uron Noizyn për ditëlindjen e 37-të: Qofsh i lumtur përjetë, e meriton

Yjet
‘Foton e hodha pa e menduar’ – Stresi sqaron spekulimet

‘Foton e hodha pa e menduar’ – Stresi sqaron spekulimet

Po Flitet
Stresi reagon ashpër, mohon të jetë në një lidhje dashurie

Stresi reagon ashpër, mohon të jetë në një lidhje dashurie

Yjet
Stresi publikon fotografi duke u puthur me një vajzë: Nata ime më speciale ndër vite

Stresi publikon fotografi duke u puthur me një vajzë: Nata ime më speciale ndër vite

Yjet