LAJMI I FUNDIT:

Stresi ndan episodin e parë të albumit “Archimede”

Stresi ndan episodin e parë të albumit “Archimede”
Foto: Screenshot/Instagram

Këngëtari nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, ka kohë që është duke punuar në një album të ri.

Dhe duket se pritjes i erdhi fundi pasi artisti ka ndarë episodin e parë të këtij albumi, i cili do të publikohet në platformat muzikore më 1 qershor.


Në këtë album ndër të tjera do të ketë edhe shumë bashkëpunime me emra të mëdhenj të skenës.

Më poshtë ua sjellim postimin e plotë të Stresit (pa ndërhyrje):

“Te dashur miq, shoke, dhe bashkeudhatare te viteve te mia ne skene.Do doja te ndaja me ju episodin e pare te album it tim Archimede i cili do te publikohet me 1 Qershor ne platformat Spotify, pastaj YouTube……Episodi I dyte do te jete ne fund te qeshorit ,

Ende pa e publikuar dua te ju falenderoj ju qe me deshet, degjuat e ndoqet kudo me shkeli kemba e leshova zanin. Dua te falenderoj te gjithe koleget e mi per bashkpunimet, te gjithe ata te cilet jane shume dhe ndoshta edhe nuk duken por shkelqejne me punen e tyre.

Kam derdhur mbi leter ndjenja, merzi, nete pa gjume, ngjyrat e jetes sime , te diteve e ngjarjeve qe nuk jane te pakta!

Dikush me thote kendo balada Stres se te shkojne, ka nga ata qe me thone duam disse,te tjere duan rap real life etjjj.

Nese Zemra nuk cahet nuk zgjerohet, nese shpirti nuk coptohet as kenga nuk kendohet!

Per ju se shpejti……

Stresi me dashni !”. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i

Sulmohet nga peshkaqeni dhe humb jetën aktori i "Piratëve të Karaibeve"

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Xhensila Myrtezaj, Ardian Bujupi dhe Noizy sjellin këngën e re “Lamtumirë”

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Kalo në kategori