LAJMI I FUNDIT:

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi ka qenë i ftuar së fundmi në ‘Fan Club’, ku ka folur për lojën e banorëve brenda.

Ai ka reaguar pas deklaratës që ka bërë për konkurrenten Sara Gjordeni dhe për lidhjen që u tha se kishte lënë jashtë me një boksier.


Artisti i famshëm është pyetur për këtë dhe tha se Sarën e njeh nga lashtë dhe se kanë jetuar në një lagje.

Foto: Screenshot/YouTube

“Mendoj për të gjitha nga banorët e tyre se Sara ka hyrë me një strategji. Shumë pak lojtarë hynë të përgatitur. Nuk pendohem asnjëherë për atë çka flas publikisht. Ajo që ka hyrë me plan, ka hyrë”, u shpreh ai.

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit
Lexo po ashtu Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Fituesi i Big Brother VIP Kosova theksoi: “Ajo do të nxjerri prapë storie edhe më të forta”.

Foto: Screenshot/YouTube

E krejt në fund, ai shtoi: “Duke e njohur pak Sarën nga jashtë, kemi qenë në një lagje dikur. Duke parë si është rritur, ashtu ka qenë edhe jashtë. Nuk do ja kisha sugjeru lojën që po bën. Po përdor atë gjenë jashtë, se ai i shkreti, e mbyti”.

Sara në ndërkohë brenda po shijon një romancë dashurie me Bardhin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori