LAJMI I FUNDIT:

Takohen mes vete fituesit e dy edicioneve të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Lumbardh Salihu

Takohen mes vete fituesit e dy edicioneve të Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Lumbardh Salihu
Foto: Stresi/Lumbardh Salihu/Instagram

Një takim i veçantë ka ndodhur midis dy fituesve të edicioneve të “Big Brother VIP Kosova” (BBVK) që ka tërhequr vëmendjen e fansave dhe të rrjeteve sociale.

Reperi i njohur Stresi, i njohur ndryshe si Arkimed Lushaj, fitues i edicionit të parë të spektaklit, është takuar me fituesin e edicionit të dytë, ish-futbollistin Lumbardh Salihu.


Ky bashkëtakim ka simbolizuar jo vetëm një urë midis dy edicioneve, por edhe ka shënuar një ndërthurje të artit dhe sportit në skenën e televizionit në Kosovë.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Ata kanë ndarë një moment miqësie duke postuar në Instagram një fotografi të përbashkët. Fotografia, e cila shpejt u bë virale, ka sjellë një notë humori dhe bashkëpunimi mes dy fituesve.

Mbishkrimi në foton e tyre, “Të gjithë e kanë fituar Big Brother-in, veç ne të dy jo”, është interpretuar si një shprehje e një marrëdhënieje të shëndoshë të krijuar mes tyre, gjersa është parë si një thumb ndaj pretendentëve të tjerë, të cilët zakonsiht thonë në intervista se “janë fituesit e vërftetë të BBVK.

Fansat dhe ndjekësit e tyre nuk kanë kursyer komentet dhe reagimet, të cilat shkojnë nga mbështetja për bashkëpunimin e mundshëm në të ardhmen, deri te dëshira për të parë më shumë nga interaksionet e tyre në publik. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina
Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Meritoni kërkon nominim kokë më kokë me Heidin, reagon ashpër Romeo

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori