LAJMI I FUNDIT:
Filloreta Raçi Fifi

Filloreta Raçi Fifi

481 Artikuj

Info

E lindur më 31 mars të vitit 1994 në Herten të Gjermanisë, Filloreta Raçi e njohur artistikisht si Fifi, është një këngëtare e njohur me prejardhje nga Kosova, përkatësisht qyteti i Ferizajt.

Ajo e ka nisur rrugëtimin në muzikë duke marrë pjesë në spektakli talentesh si “Albanian Got Talent” dhe “The Voice of Albania”.

Shënon disa pjesëmarrje të suksesshme në festivalin e njohur “Kënga Magjike”, ku disa herë është renditur në tri vendet e para.

Disa nga këngët e saj më të njohura janë: “Marova”, “Zhurmë”, “Psikopatja jote” (bashkëpunim me MC Kreshën), “Akoma”, “Ninullë” e të tjera.

Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Fifi vjen me një tjetër dedikim të ëmbël për të birin

Yjet
Fifi: Njerëzit po bëjnë gjithçka për pak ndjekës dhe famë

Fifi: Njerëzit po bëjnë gjithçka për pak ndjekës dhe famë

Yjet
Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”

Fifi dhe Donjeta Morina vijnë me këngën e re “Pare”

Muzikë
Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Fifi paralajmëron duetin me Donjeta Morinën, lansohet të premten

Muzikë
Pas lindjes së djalit, Fifi paralajmëron projekte të reja dhe rikthimin me koncerte

Pas lindjes së djalit, Fifi paralajmëron projekte të reja dhe rikthimin me koncerte

Yjet
Fifi publikon një video nga dita kur erdhi në jetë djali i saj: Nuk dua të tregoj përjetimin se sa e vështirë ishte

Fifi publikon një video nga dita kur erdhi në jetë djali i saj: Nuk dua të tregoj përjetimin se sa e vështirë ishte

Yjet
Fifi flet për albumin “Vëmendje”: U realizua brenda nëntë muajve me Theo Malin brenda meje

Fifi flet për albumin “Vëmendje”: U realizua brenda nëntë muajve me Theo Malin brenda meje

Muzikë
Pak ditë pasi u bë nënë, Fifi publikon këngën e fundit të albumit “9”

Pak ditë pasi u bë nënë, Fifi publikon këngën e fundit të albumit “9”

Muzikë
Fifi bëhet nënë për herë të parë

Fifi bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Fifi flet për planet e martesës me Adisin: Gjuha e dashurisë dhe mirëkuptimit që kemi është shumë më e rëndësishme se një nënshkrim

Fifi flet për planet e martesës me Adisin: Gjuha e dashurisë dhe mirëkuptimit që kemi është shumë më e rëndësishme se një nënshkrim

Yjet
Pak ditë para se të bëhet nënë, Fifi bën dedikim për të birin: Të dua akoma pa të parë fytyrën

Pak ditë para se të bëhet nënë, Fifi bën dedikim për të birin: Të dua akoma pa të parë fytyrën

Yjet
Fifi merr dedikimin e veçantë nga Adisi për ditëlindje: Ajri im është aroma jote

Fifi merr dedikimin e veçantë nga Adisi për ditëlindje: Ajri im është aroma jote

Yjet
Fifi reagon për vrasjen në Top Channel: Përtej çdo gjëje, ajo që ka ndodhur është e tmerrshme, media nuk preket

Fifi reagon për vrasjen në Top Channel: Përtej çdo gjëje, ajo që ka ndodhur është e tmerrshme, media nuk preket

Yjet
Fifi njofton se kënga e fundit nga albumi i ri “Vëmendje” i kushtohet partnerit të saj, Adis Patushit

Fifi njofton se kënga e fundit nga albumi i ri “Vëmendje” i kushtohet partnerit të saj, Adis Patushit

Yjet
Fifi sjell këngën e re “Mëkat”

Fifi sjell këngën e re “Mëkat”

Muzikë
Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Fifi: Me shumë kujdes ruajtët edhe imazhet e këtyre personazheve

Yjet
Fifi në muajt e fundit të shtatzënisë me dedikim për të birin: Faleminderit për emocionet e bukura, të dua edhe pse nuk të kam takuar akoma

Fifi në muajt e fundit të shtatzënisë me dedikim për të birin: Faleminderit për emocionet e bukura, të dua edhe pse nuk të kam takuar akoma

Yjet
Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë

Fifi zbulon gjininë e foshnjës, bashkë me Adisin po presin një djalë

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Fifi reagon ashpër në rrjete sociale: Jam duke e kaluar shtatzëninë me shumë stres, me plot sulme nga njerëzit – nuk shkatërrova asnjë familje

Fifi reagon ashpër në rrjete sociale: Jam duke e kaluar shtatzëninë me shumë stres, me plot sulme nga njerëzit – nuk shkatërrova asnjë familje

Yjet
Fifi shfaqet në formë të mirë dhe me shumë stil teksa tregon barkun e rrumbullakosur

Fifi shfaqet në formë të mirë dhe me shumë stil teksa tregon barkun e rrumbullakosur

Yjet
Fifi publikon këngën e re “Presje”

Fifi publikon këngën e re “Presje”

Muzikë
Fifi të mërkurën sjell një tjetër këngë në kuadër të albumit të saj të ri “Vëmendje”

Fifi të mërkurën sjell një tjetër këngë në kuadër të albumit të saj të ri “Vëmendje”

Muzikë
Po bëhet nënë për herë të parë, Fifi vjen me dedikimi të ëmbël: Engjëlli im i bukur

Po bëhet nënë për herë të parë, Fifi vjen me dedikimi të ëmbël: Engjëlli im i bukur

Yjet