0Shares

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Mihrije Braha, ka treguar se me kalimin e viteve ajo po bëhet gjithnjë e më e mirë.

Mihrija, e cila para pak ditësh ishte në Telegrafi me një raport ku shfaqi format e saj të bukura, përsëri ka dëshmuar se është më seksi se shumë kolege të saj.

Jennifer Lopezi shqiptar po pushon në Dhërmi me bashkëshortin Naimin dhe djalin, Platorin, ndërsa në fotografinë më poshtë Mihrija shihet më atraktive se kurrë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)