0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar një person në Gjilan pasi ka fyer, kanosur e më pas e ka sulmuar fizikisht një zyrtar të Korporatës Energjetike të Kosovës, i cili ishte duke bërë çkyçjen e borxhlinjve.

Policia njoftoi se i dyshuari është dërguar në procedurë të shpejtë para Gjykatës Komunale në Gjilan, ndërsa Gjykata të dyshuarin e ka dënuar me 20 ditë burg.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti ka fyer, kanosur e më pastaj e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull K/Shqiptar zyrtar i KEK-ut derisa i njëjti ishte duke bërë çkyqjen e borxhlinjve. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në kumtesë.

I dënuari është dërguar në vuajtje të dënimit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)