0Shares

Është një nga veturat më të shtrenjta, por dikush që ka para pa fund, dëshiron që të ketë dukje edhe më të veçantë.

Modelit Ghost nga Rolls-Royce i është shtuar edhe epiteti elegant, meqë sipër tij do të jenë njëmijë diamante të shtypura, që i japin shkëlqim të veçantë, transmeton Telegrafi.

Nuk dihet kush është blerësi i këtij modeli që ka kërkuar këtë shtesë tepër të shtrenjtë. Sidoqoftë, të gjithë ata që duan ta shohin makinën me pluhurin e gurëve të çmuar, e kanë mundësinë gjatë ditëve në vijim të Geneva Motor Show. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)