0Shares

Bukuroshja hollywoodiane, Nicole Kidman, është lënduar keq në seks skenën e dhunshme të filmit të saj të fundit.

Regjisori i filmit “The Paperboy”, Lee Daniels, madje ofroi që seks skena të largohej e gjitha, por këtë refuzoi ta bënte aktorja fitueze e Oscar.

“Ka shumë më shumë m*t në skenat që janë prerë, më besoni. Isha i frikësuar se mund të lëndoja atë, por ishte më e patrembur se sa unë. Ne xhiruam një skenë seksuale të dhunshme në ditën e parë dhe unë pak e njihja. Ditën tjetër Nicole erdhi e gërvishur në këmbët e saj”, ka thënë aktori partner i Nicoles, John Cusack. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)