0Shares

Ylli i Hollywoodit, Eva Longoria, planifikon një karrierë në politikë.

Aktorja raportohet se planifikon të ndjekë hapat e mikeshës së saj të afërt, Ashley Judd, dhe ta provojë veten në politikë.

“Eva e respekton Ashleyn për shkak se dëshiron të bëjë dallimin. Të dyja kanë biseduar për këtë, dhe ata do të dëshironin t’ia mësojnë Washingtonit së bashku!”.

“Eva dhe Ashley kanë biseduar hapur për të shkuar në Washington së bashku dhe për t‘i shkundur gjërat. Dhe Komiteti Nacional Demokratik është i gatshëm të afrojë milionë në kampanjën e tyre”.

“Ka një anim kundër aktorëve të cilën ato duhet ta tejkalojnë, por ata kanë kuptuar se nëse Ronald Reagan dhe Arnold Schwarzenegger kanë mundur t’ia dalin, do të munden edhe ato”, ka thënë burimi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)