0Shares

Kandidati për kryeministër i PAN-it, Ramush Haradinaj, është më i votuari në listën e koalicionit në komunën e Gjakovës,  me gjithsej 10.334 vota.

Ndërsa, i dyti më i votuari është Pal Lekaj me 4679 vota, për tu radhitur i treti Hajdar Beqa me 4273 vota, Kadri Veseli  me 4022 dhe Daut Haradinaj me 3913 vota.

Më poshtë mund ta shikoni listën e votave me kandidatët e PAN-it në komunën e Gjakovës.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)