LAJMI I FUNDIT:

Gjakovë

1085 Artikuj

Përleshje me armë mes dy grupeve në Gjakovë – policia në kërkim të një personi

Përleshje me armë mes dy grupeve në Gjakovë – policia në kërkim të një personi

Kronika e Zezë
​Të shtëna në Gjakovë, policia në aksion

​Të shtëna në Gjakovë, policia në aksion

Kronika e Zezë
Katër muaj nga ngritja e aktakuzës për Masakrën e Mejës, ende nuk u publikua në gazetën zyrtare

Katër muaj nga ngritja e aktakuzës për Masakrën e Mejës, ende nuk u publikua në gazetën zyrtare

Drejtësi
Dëshmitari i masakrës së Gjakovës: Britmat e fëmijëve s’harrohen kurrë

Dëshmitari i masakrës së Gjakovës: Britmat e fëmijëve s’harrohen kurrë

Kosovë
Gjenden armë në dy lokacione të ndryshme në Gjakovë

Gjenden armë në dy lokacione të ndryshme në Gjakovë

Kosovë
Rrahje mes dy të miturave në një strehimore në Gjakovë

Rrahje mes dy të miturave në një strehimore në Gjakovë

Kronika e Zezë
Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Disa qese me kokainë, marihuanë, armë e shumë e konsiderueshme e parave – Policia jep detaje se çfarë sekuestroi gjatë operacioneve në Prizren, Pejë e Gjakovë

Kronika e Zezë
Pasi e kanosi e përzuri nga shtëpia gruan e tij në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Pasi e kanosi e përzuri nga shtëpia gruan e tij në Gjakovë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Policia në kërkim të Shkelzen Ahmetit nga Gjakova, kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e tij

Policia në kërkim të Shkelzen Ahmetit nga Gjakova, kërkon ndihmë nga qytetarët për arrestimin e tij

Kosovë
Vritet një qen në oborrin e një gjakovari, ia kishte sulmuar familjarët dhe mbytur qenin e tij

Vritet një qen në oborrin e një gjakovari, ia kishte sulmuar familjarët dhe mbytur qenin e tij

Kronika e Zezë
Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Gjakovë

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Gjakovë

Kronika e Zezë
Priten pishat disavjeçare në Gjakovë, Stacioni i Autobusëve: Kanë qenë të kalbura, rrezikonin qytetarët

Priten pishat disavjeçare në Gjakovë, Stacioni i Autobusëve: Kanë qenë të kalbura, rrezikonin qytetarët

Komunat
Bënin gara shpejtësie, ndërmerren masa ligjore ndaj katër shoferëve në Gjakovë

Bënin gara shpejtësie, ndërmerren masa ligjore ndaj katër shoferëve në Gjakovë

Kronika e Zezë
Dhunohen dy gra në Gjakovë dhe Klinë

Dhunohen dy gra në Gjakovë dhe Klinë

Kronika e Zezë
Spitali i Gjakovës tregon për gjendjen shëndetësore të tre personave të plagosur

Spitali i Gjakovës tregon për gjendjen shëndetësore të tre personave të plagosur

Kosovë
Tentim vrasje në Gjakovë – plagosen tre presona

Tentim vrasje në Gjakovë – plagosen tre presona

Kronika e Zezë
Një person gjendet i vdekur në Gjakovë – policia nis hetimet

Një person gjendet i vdekur në Gjakovë – policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Përleshje fizike mes dhjetë personave në Gjakovë

Përleshje fizike mes dhjetë personave në Gjakovë

Kronika e Zezë
Vdes një person i cili ishte duke u trajtuar në Spitalin e Gjakovës, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Vdes një person i cili ishte duke u trajtuar në Spitalin e Gjakovës, trupi i pajetë dërgohet për obduksion

Kronika e Zezë
Arrestohet një i dyshuar në Gjakovë për dhunë në familje dhe përdorim të armës

Arrestohet një i dyshuar në Gjakovë për dhunë në familje dhe përdorim të armës

Kronika e Zezë
Ushtronte dhunë psikike ndaj gruas së tij, policia arreston gjakovarin dhe ia konfiskon një armë

Ushtronte dhunë psikike ndaj gruas së tij, policia arreston gjakovarin dhe ia konfiskon një armë

Kronika e Zezë
Vdekjet në institucione shëndetësore pa epilog, kritikohet zvarritja e proceseve gjyqësore

Vdekjet në institucione shëndetësore pa epilog, kritikohet zvarritja e proceseve gjyqësore

Drejtësi
Arrestohet edhe qytetari që dyshohet se i dha ryshfet zyrtarit policor në Gjakovë

Arrestohet edhe qytetari që dyshohet se i dha ryshfet zyrtarit policor në Gjakovë

Kosovë
Vdekja e 4-vjeçares në Gjakovë, MSH në pritje të raporteve finale

Vdekja e 4-vjeçares në Gjakovë, MSH në pritje të raporteve finale

Kosovë