0Shares

Ankuesja e komunitetit ashkali ka raportuar dje në Polici se në rrugën “Sali Pacolli”, në Fushë Kosovë, ka hasur në një mjet të dyshuar eksplodues-granatë dore M-52 .

Njësiti për deminim i FSK-së dhe i KFOR-it  nga vendin i ngjarjes  kanë tërhequr  mjetin e dyshuar dhe 150 fishekë të kalibrit 7.62 mm./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)