LAJMI I FUNDIT:

Fushë Kosovë

836 Artikuj

Zhduket një i mitur në Fushë Kosovë

Zhduket një i mitur në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Detaje nga plagosja në Fushë Kosovë, viktima është shtetas i huaj

Detaje nga plagosja në Fushë Kosovë, viktima është shtetas i huaj

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Fushë Kosovë, identifikohet autori

Plagoset një person në Fushë Kosovë, identifikohet autori

Kronika e Zezë
Zënkë e çastit në çift që përfundoi me sulm ndaj gruas, Policia raporton disa raste të dhunës në familje në 24 orë

Zënkë e çastit në çift që përfundoi me sulm ndaj gruas, Policia raporton disa raste të dhunës në familje në 24 orë

Kronika e Zezë
Nga shtatori, 91 nxënës u larguan nga një shkollë e Fushë Kosovës për Gjermani

Nga shtatori, 91 nxënës u larguan nga një shkollë e Fushë Kosovës për Gjermani

Arsim
Mosmarrëveshje me bashkëshortin, ky i shkon te familja e saj dhe i thotë se do t’ia publikojë disa fotografi intime

Mosmarrëveshje me bashkëshortin, ky i shkon te familja e saj dhe i thotë se do t’ia publikojë disa fotografi intime

Kronika e Zezë
La djalin trevjeçar vetëm në banesë për të shkuar në ditëlindje, nga Prokuroria dhe Qendra për Punë Sociale flasin për rastin

La djalin trevjeçar vetëm në banesë për të shkuar në ditëlindje, nga Prokuroria dhe Qendra për Punë Sociale flasin për rastin

Kosovë
Pengoi dhe kanosi zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Pengoi dhe kanosi zyrtarët policorë në kryerjen e detyrës, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Arrestohet një grua, braktisi fëmijën e saj duke e lënë vetëm në banesë në Fushë Kosovë

Arrestohet një grua, braktisi fëmijën e saj duke e lënë vetëm në banesë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Zhduket një vajzë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Fushë Kosovë, dyshohet se një vajzë u dhunua seksualisht derisa ishte nën ndikimin e alkoolit

Fushë Kosovë, dyshohet se një vajzë u dhunua seksualisht derisa ishte nën ndikimin e alkoolit

Kronika e Zezë
Nuk pranoi të vidhte, 10-vjeçari kërcënohet nga bashkëmoshatarët e tij – tash një muaj s’del nga shtëpia

Nuk pranoi të vidhte, 10-vjeçari kërcënohet nga bashkëmoshatarët e tij – tash një muaj s’del nga shtëpia

Sociale
Raportohet për falsifikim të parave në Prishtinë e Fushë Kosovë – të hollat sekuestrohen si dëshmi për hetime

Raportohet për falsifikim të parave në Prishtinë e Fushë Kosovë – të hollat sekuestrohen si dëshmi për hetime

Kronika e Zezë
Raporton burrin e zhdukur nga fundi i janarit – tri raportime në 24 orët e fundit në Polici për zhdukjen e familjarëve

Raporton burrin e zhdukur nga fundi i janarit – tri raportime në 24 orët e fundit në Polici për zhdukjen e familjarëve

Kronika e Zezë
Vjehrra raporton se iu zhduk nusja në Fushë Kosovë

Vjehrra raporton se iu zhduk nusja në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Dyshohet se 732 monedha dy euroshe të falsifikuara u deponuan në një bankë në Fushë Kosovë

Dyshohet se 732 monedha dy euroshe të falsifikuara u deponuan në një bankë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Konfiskohen afro 2 mijë euro të falsifikuara – përfshirë monedha 5 dhe 100 euro

Konfiskohen afro 2 mijë euro të falsifikuara – përfshirë monedha 5 dhe 100 euro

Të Tjera
Sulmoi nxënësin në oborr të shkollës dhe prindin e tij, arrestohet një grua në Fushë Kosovë

Sulmoi nxënësin në oborr të shkollës dhe prindin e tij, arrestohet një grua në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Policia konfiskon mbi 1 mijë e 400 euro false në Fushë Kosovë

Policia konfiskon mbi 1 mijë e 400 euro false në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Grabitet një person në Fushë Kosovë, e fusin me forcë në veturë dhe ia marrin paratë

Grabitet një person në Fushë Kosovë, e fusin me forcë në veturë dhe ia marrin paratë

Kronika e Zezë
Kanosi babanë e tij me thikë, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kanosi babanë e tij me thikë, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Pakënaqësi rreth orarit të nxënësve në shkollën “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë, të enjten u mbajt protestë

Pakënaqësi rreth orarit të nxënësve në shkollën “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë, të enjten u mbajt protestë

Arsim
Shtatë raste të dhunës në familje raportohen në Kosovë brenda një dite

Shtatë raste të dhunës në familje raportohen në Kosovë brenda një dite

Kronika e Zezë