LAJMI I FUNDIT:

Granatë dore

39 Artikuj

Policia gjen granatë dore në Kllokot, dyshohet se është që nga paralufta

Policia gjen granatë dore në Kllokot, dyshohet se është që nga paralufta

Kronika e Zezë
Shpërthen një granatë dore në oborrin e një shtëpie në Zveçan

Shpërthen një granatë dore në oborrin e një shtëpie në Zveçan

Kosovë
Shpërthimi i granatës në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria: Personi i paidentifikuar hodhi mjetin shpërthyes në drejtim të dy viktimave

Shpërthimi i granatës në veri të Mitrovicës, flasin nga Prokuroria: Personi i paidentifikuar hodhi mjetin shpërthyes në drejtim të dy viktimave

Kosovë
Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Kosovë
Shpërthimi i granatës në veri – EULEX-i dhe KFOR-i shkojnë në vendin e ngjarjes

Shpërthimi i granatës në veri – EULEX-i dhe KFOR-i shkojnë në vendin e ngjarjes

Kosovë
Shpërthen një granatë dore në Prishtinë – dëmtohet një veturë

Shpërthen një granatë dore në Prishtinë – dëmtohet një veturë

Kronika e Zezë
Shpërthimi i granatës së dorës në Prizren, arrestohet një i dyshuar – dy të tjerët në kërkim

Shpërthimi i granatës së dorës në Prizren, arrestohet një i dyshuar – dy të tjerët në kërkim

Kronika e Zezë
Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Pesë nga të lënduarit nga granata e dorës në Prizren transferohen për në QKUK – kanë lëndime në gjoks, qafë e ekstremitete

Donjeta Zeqiraj
Nëntë persona lëndohen nga shpërthimi i një granate dore në tregun e kafshëve në Prizren – në kërkim tre të dyshuar

Nëntë persona lëndohen nga shpërthimi i një granate dore në tregun e kafshëve në Prizren – në kërkim tre të dyshuar

Kronika e Zezë
Shpërthimi i mbrëmshëm në Mitrovicën e Veriut, Elshani: Granata u hodh pranë një qendre të kontrollit teknik

Shpërthimi i mbrëmshëm në Mitrovicën e Veriut, Elshani: Granata u hodh pranë një qendre të kontrollit teknik

Kosovë
Shpërthen granata në oborrin e një shtëpie në Ranillug

Shpërthen granata në oborrin e një shtëpie në Ranillug

Kronika e Zezë
Stano për shpërthimin në veri: Jemi të shqetësuar që nuk ka de-përshkallëzim të tensioneve

Stano për shpërthimin në veri: Jemi të shqetësuar që nuk ka de-përshkallëzim të tensioneve

Kosovë
Arrestohen dy të rinj në Mitrovicë, dyshohet se hodhën granatë dore në afërsi të një kafiterie në shesh

Arrestohen dy të rinj në Mitrovicë, dyshohet se hodhën granatë dore në afërsi të një kafiterie në shesh

Kronika e Zezë