0Shares

Trajneri i mirënjohur italian, Fabio Capello ka folur për shortin e Ligës së Kampionëve.

Në gjysmëfinale do të përballet Atletico Madrid dhe Real Madrid.

Ndërsa në gjysmëfinalen e dytë janë Monaco dhe Juventus.

Ish-trajneri i shumë skuadrave evropiane, ka thënë se Juventusi do ta fitojë këtë trofe.

“Reali është favoriti në letër për ta fituar Ligën e Kampionëve, pasi ka një bankë të fortë, por un mendoj se Juventusi do të triumfojë”, ka thënë Capello. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)